Zvětšovací kapesní  lupa 30x 3  UV Kapesní mikroskop s 30násobným zvětšením, 3 LED diodami a ultrafialovým UV zářením vám umožní prohlédnout si i ten nejmenší škrábanec nebo otisk prstu na ruce. Umožní vám vidět mnohem více, než je možné pouhým okem. Jeho kompaktní rozměry umožňují vzít si ho kamkoli s sebou. Lze jej použít ve sběratelství, při výrobě elektroniky, šperků nebo v telefonním servisu. Lupa je ideální pro jakoukoli přesnou práci, která vyžaduje soustředěné vidění. Mikroskop je vybaven... Celý popis

Koupit za 319 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Zvětšovací kapesní  lupa 30x 3  UV

Kapesní mikroskop s 30násobným zvětšením, 3 LED diodami a ultrafialovým UV zářením vám umožní prohlédnout si i ten nejmenší škrábanec nebo otisk prstu na ruce. Umožní vám vidět mnohem více, než je možné pouhým okem.
Jeho kompaktní rozměry umožňují vzít si ho kamkoli s sebou. Lze jej použít ve sběratelství, při výrobě elektroniky, šperků nebo v telefonním servisu. Lupa je ideální pro jakoukoli přesnou práci, která vyžaduje soustředěné vidění.
Mikroskop je vybaven osvětlením3 LED diodami pro osvětlenípozorovaného objektu a UV diodou pro zkoumání pravosti bankovek.

Součástí balení je navíc praktické pouzdro na přenášení.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE:
✅ Kód produktu: 09179

✅ Vysoce kvalitní provedení

✅ Nastavitelný zoom

✅ Zvětšení: 30x

✅ Má 6 vestavěných LED diod: 3x LED, 3x UV

✅ Plynule nastavitelné zaostření pro dokonale čistý obraz

✅ Napájení: 3 x baterie AG7 (součástí dodávky)

ROZMĚRY:
✅ Průměr objektivu: 2,5 cm

✅ Výška: 5 cm

✅ Šířka: 5,5 cm

Z důvodu náhodného balení zboží výrobcem ve velkoobjemovém balení je zboží zasíláno v mixu barev. Není k dispozici možnost výběru barvy!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Verk