VÉTOQUINOL Bezopet gel 120 g

100 %
(2 hodnocení)

Použití BEZO-PET gel má výjimečné lubrikační vlastnosti, pomocí kterých v žaludku obaluje individuální chlupy a tím brání tvorbě trichobezoárů. Adekvátní lubrikace společně se spirální peristaltikou žaludku umožní normální pasáž krmiva a snižuje dráždění žaludeční sliznice trichobezoáry. BEZO-PET je doporučen pravidelně podávat dlouhosrstým plemenům koček a domácím kočkám bez pravidelného přístupu k přírodní vláknině (tráva). Tento zdroj vlákniny indukuje u koček zvracení a napomáhá přirozenému... Celý popis

Koupit za 461 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Použití

BEZO-PET gel má výjimečné lubrikační vlastnosti, pomocí kterých v žaludku obaluje individuální chlupy a tím brání tvorbě trichobezoárů. Adekvátní lubrikace společně se spirální peristaltikou žaludku umožní normální pasáž krmiva a snižuje dráždění žaludeční sliznice trichobezoáry. BEZO-PET je doporučen pravidelně podávat dlouhosrstým plemenům koček a domácím kočkám bez pravidelného přístupu k přírodní vláknině (tráva). Tento zdroj vlákniny indukuje u koček zvracení a napomáhá přirozenému odstranění cizích těles ze zažívacího traktu.

Složení

Slad, sójový olej, glukózový sirup, třtinová melasa, rybí olej.

Analytické složky

Vlhkost 33,3 %, hrubé tuky a oleje 24,3 %, hrubá vláknina 2,8 %, hrubý popel 1,3 %, hrubý protein 0,1 %.

Doplňkové látky (v 1 kg)

Konzervanty, zahušťovadla a želírující prostředky, látky protispékavé. Obsahuje glukózu, sójový olej je vyrobený z geneticky modifikovaných organismů.

Cílový druh zvířat

Kočka

Dávkování

výskyt trichobezoárů 1 čajová lžička (5 ml) denně

preventivně 1 čajová lžička (6 g) 2 - 3 krát týdně

Podávání

Používejte pravidelně nebo podle potřeby, přímo perorálně, s krmivem nebo v pitné vodě podle dávkování.

Skladování

Skladovat při teplotě do 25°C.

Balení

Tuba o hmotnosti 120 g.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Vetoquinol
Typ gely