Praktický kuchyňský nůž obzvlášť vhodný na krájení rajčat či ovoce a zeleniny s měkkou kůží. délka čepele: 11 cm kvalitní nerezová ocel vlnkované ostří s kulatou špičkou ergonomicky tvarovaná plastová rukojeť celková délka 22 cm Správná péče: Správnou péčí udržíte nůž v nejlepší kondici. Nůž je možno mýt v myčce nádobí, přesto doporučujeme ruční mytí. Abyste noži poskytli dlouhou životnost, omývejte ho vodou a prostředkem na nádobí ihned po použití. Pokud necháte nůž delší dobu neumytý, slané... Celý popis

Koupit za 179 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Praktický kuchyňský nůž obzvlášť vhodný na krájení rajčat či ovoce a zeleniny s měkkou kůží.

délka čepele: 11 cm
kvalitní nerezová ocel
vlnkované ostří s kulatou špičkou
ergonomicky tvarovaná plastová rukojeť
celková délka 22 cm
Správná péče:
Správnou péčí udržíte nůž v nejlepší kondici. Nůž je možno mýt v myčce nádobí, přesto doporučujeme ruční mytí. Abyste noži poskytli dlouhou životnost, omývejte ho vodou a prostředkem na nádobí ihned po použití. Pokud necháte nůž delší dobu neumytý, slané nebo kyselé zbytky jídla mohou zanechat na čepeli skvrny.
Při použití v myčce se ujistěte, že se nůž nedotýká jiných kovových předmětů v košíku na příbory. Z dlouhodobého hlediska se mohou používáním v myčce objevit změny intenzity barvy rukojeti a reznutí čepele.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Victorinox
Materiál čepele ocel
Barva červená
Materiál rukojeti plast
Délka ostří 11 cm