Victorinox sada nožů 3ks

100 %
(2 hodnocení)

Sada tří kusů nožů na zeleninu představuje optimální kombinaci pro využití v každé kuchyni pro zpracování ovoce a zeleniny. Nože jsou ergonomicky vyvážené, jejich rukojeti padnou pohodlně do ruky. Čepele jsou tenké a ostré, takže povrch řezu bude pokaždé hladký a úhledný. Sada obsahuje: nůž na zeleninu 8 cm s rovným ostřím 6.7603 nůž na zeleninu 8 cm s vlnkovaným ostřím 6.7633 nůž na rajčata 11 cm s vlnkovaným ostřím 6.7833 Správná péče: Správnou péčí udržíte nůž v nejlepší kondici. Nůž... Celý popis

Koupit za 805 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Sada tří kusů nožů na zeleninu představuje optimální kombinaci pro využití v každé kuchyni pro zpracování ovoce a zeleniny. Nože jsou ergonomicky vyvážené, jejich rukojeti padnou pohodlně do ruky. Čepele jsou tenké a ostré, takže povrch řezu bude pokaždé hladký a úhledný.

Sada obsahuje:
nůž na zeleninu 8 cm s rovným ostřím 6.7603
nůž na zeleninu 8 cm s vlnkovaným ostřím 6.7633
nůž na rajčata 11 cm s vlnkovaným ostřím 6.7833

Správná péče:
Správnou péčí udržíte nůž v nejlepší kondici. Nůž je možno mýt v myčce nádobí, přesto doporučujeme ruční mytí. Abyste noži poskytli dlouhou životnost, omývejte ho vodou a prostředkem na nádobí ihned po použití. Pokud necháte nůž delší dobu neumytý, slané nebo kyselé zbytky jídla mohou zanechat na čepeli skvrny.
Při použití v myčce se ujistěte, že se nůž nedotýká jiných kovových předmětů v košíku na příbory. Z dlouhodobého hlediska se mohou používáním v myčce objevit změny intenzity barvy rukojeti a reznutí čepele.Dodatek: Pokud u zboží není specifikována barva výrobku, dodáváme v odstínu dle skladových zásob. Případně nám do poznámky upřesněte jakou barvu či motiv upřednostňujete.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Victorinox
Počet kusů s sadě 3
Mytí v myčce ano