Konzolový stolek ve stylu Corona vyzařuje mexický rustikální šarm, který bude skvělým doplňkem do vašeho obývacího pokoje nebo do předsíně. Rustikální konzolový stolek je vyrobený z vysoce kvalitního borového dřeva, které je odolné vůči opotřebení. Bytelná dřevěná knihovna potřebuje jen minimální údržbu a krásná kresba dřeva jí propůjčuje rustikální šarm. Stolek má robustní horní desku, na kterou můžete umístit televizi nebo lampu, servírovat na ni jídlo a nápoje nebo si zde vystavit dekorativní... Celý popis

Koupit za 2 203 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Konzolový stolek ve stylu Corona vyzařuje mexický rustikální šarm, který bude skvělým doplňkem do vašeho obývacího pokoje nebo do předsíně.

Rustikální konzolový stolek je vyrobený z vysoce kvalitního borového dřeva, které je odolné vůči opotřebení. Bytelná dřevěná knihovna potřebuje jen minimální údržbu a krásná kresba dřeva jí propůjčuje rustikální šarm.

Stolek má robustní horní desku, na kterou můžete umístit televizi nebo lampu, servírovat na ni jídlo a nápoje nebo si zde vystavit dekorativní předměty, jako jsou zarámované fotografie, koše s ovocem nebo vázy. Ve stolku jsou 2 zásuvky a 1 police, ve kterých najdete spoustu úložného prostoru pro přehledné ukládání vašich knih, časopisů a dalších potřeb. Zásuvky mají praktické úchytky a velmi snadno se otvírají.

- Barva: hnědá
- Materiál: masivní voskované borové dřevo
- Rozměry: 93 x 34,5 x 73 cm (D x Š x V)
- V souladu s mexickým stylem nábytku „Corona“
- Je vybaven 2 zásuvkami a 1 poličkou
- Snadná montáž
- Upozornění: Aby nedošlo k převrácení, je třeba tento produkt upevnit ke zdi pomocí dodaného příslušenství.
- Legal Documents:

Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde
Zobrazit více

Parametry

Výrobce VidaXL