Chtěli byste Vaše děti vést k lásce ke hře na hudební nástroj již v útlém věku? Pořiďte jim tuto krásnou akustickou kytaru se šesti strunami v barvě přírodního dřeva! Natažené struny u kytary jsou nylonové. V balení najdete také trsátko a jednu náhradní strunu. Tato kytara je hračka a nelze ji pokládat za hudební nástroj.  Rozměry: 52x18x6 cm Věk: 3+ Materiál: vysoce kvalitní dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojů Vilac je francouzský výrobce úžasných dřevěných hraček, které jsou propracované... Celý popis

Koupit za 571 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Chtěli byste Vaše děti vést k lásce ke hře na hudební nástroj již v útlém věku? Pořiďte jim tuto krásnou akustickou kytaru se šesti strunami v barvě přírodního dřeva! Natažené struny u kytary jsou nylonové. V balení najdete také trsátko a jednu náhradní strunu. Tato kytara je hračka a nelze ji pokládat za hudební nástroj. 

Rozměry: 52x18x6 cm

Věk: 3+

Materiál: vysoce kvalitní dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojů

Vilac je francouzský výrobce úžasných dřevěných hraček, které jsou propracované do posledního detailu. Jejich dokonale promyšlený design, prvotřídní kvalita materiálů a hlavně vtip a nápad, to jsou hlavní důvody, proč jsou hračky Vilac tolik oblíbené u dětí, ale také rodičů. Dřevěné hračky Vilac jsou navrženy tak, aby zábavnou formou procvičovaly jemnou i hrubou motoriku. Děti se při hrách učí používat veškeré své smysly a procvičí si také barvy, čísla a písmena. Rozvíjí dětské myšlení, kreativitu a představivost. Hračky Vilac také jsou jedinečné v tom, že se jen tak neokoukají. Dědí se z generace po generaci a vždy dokážou znovu a znovu zaujmout. Je to jedna z těch hraček, kterou si děti budou pamatovat celý život a jednou ji rádi předají svým potomkům.

Firmu Vilac založil v roce 1911 Narciss Villet a vedl ji společně se svými syny. Od začátku dbali na nádherný design v klasickém stylu, perfektní funkčnost, důkladný výběr dřeva nejvyšší kvality a k povrchové úpravě vždy volili barvy, které může bez problému dítě dávat do pusy. Tohoto se drží dodnes a dokládá to i mnoho úspěchů této značky. V roce 2007 obdržela prestižní značku "Firma - živé dědictví tradic", v r. 2010 byla hračka Vilac vybrána jakožto maskot celého francouzského pavilonu na Světové výstavě (Expo) v Šanghaji a za řadu svých dřevěných hraček získala Grand prix v oblasti hraček či designu.

Hračky Vilac mají ocenění značky ADEME, které znamená, že jsou vyráběny ekologicky. Při výrobě neznečišťují půdu, vodu, ani vzduch a neplýtvají energiemi.
Zobrazit více

Parametry

Druh akustické kytary
Věk od 3 let
Určení pro holky