Vodník střední

100 %
(2 hodnocení)

Originálně pojatá zahradní dekorace - zahradní figura vodník. Postava vodníka je hezky a detailně zpracovaná a představuje klasického "ladovského" vodníka s fajfkou, sedícího na kameni. Díky materiálu je zahradní vodník velmi odolný vůči všem teplotním a povětrnostním vlivům a může být umístěn v exteriéru. Zahradní  figura vodníka bude originálním a vtipným zpestřením každého zahradního koutu nejen u jezírka a ocení ho děti i dospělí jako vtipnou dekoraci. Volbou zahradního vodníka jako netradičního... Celý popis

  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Originálně pojatá zahradní dekorace - zahradní figura vodník.

Postava vodníka je hezky a detailně zpracovaná a představuje klasického "ladovského" vodníka s fajfkou, sedícího na kameni.

Díky materiálu je zahradní vodník velmi odolný vůči všem teplotním a povětrnostním vlivům a může být umístěn v exteriéru.

Zahradní  figura vodníka bude originálním a vtipným zpestřením každého zahradního koutu nejen u jezírka a ocení ho děti i dospělí jako vtipnou dekoraci.

Volbou zahradního vodníka jako netradičního a vtipného dárku k narozeninám, třeba tatínkovi k padesátinám, či dědečkovi k šedesátinám, jistě nic nezkazíte

Vodník je ve dvou velikostech.

Rozměry: 50cm

Materiál: Figurka je vyrobena z odolného plastu - jedná se přesně o pryskyřičný odlitek smíchaný se skleněnými vlákny a dalšími přísadami.

Jde o dekorační předmět, není vhodné jako dětská hračka.
Zobrazit více