Völkl Deacon 74 21/22

0 %
(0 hodnocení)

Völkl Deacon 74 Deacon 74 jsou univerzální lyže pro střední a kratší oblouk. Lyže jsou vybaveny vázáním rMotion2. Unikátní technologie UVO 3D zaručuje tlumení nárazů ve všech směrech, což zaručuje maximalizaci stability jízdy a neustálý kontakt hrany se sněhem. Speciální konstrukce dřevěného jádra Speedwall Multilayer Woodcore – buk/topol 70/30 dodává skvělou dynamiku a umožňuje perfektní přenos sil na hranu. Jádro je doplněno o novou technologii 3D.GLASS, která dělá lyži hravou, ale také vysoce... Celý popis

Koupit za 14 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Völkl Deacon 74
Deacon 74 jsou univerzální lyže pro střední a kratší oblouk. Lyže jsou vybaveny vázáním rMotion2.
Unikátní technologie UVO 3D zaručuje tlumení nárazů ve všech směrech, což zaručuje maximalizaci stability jízdy a neustálý kontakt hrany se sněhem. Speciální konstrukce dřevěného jádra Speedwall Multilayer Woodcore – buk/topol 70/30 dodává skvělou dynamiku a umožňuje perfektní přenos sil na hranu. Jádro je doplněno o novou technologii 3D.GLASS, která dělá lyži hravou, ale také vysoce stabilní ve vysokých rychlostech.
Lyže Völkl Deacon 74 jsou dále vybaveny odlehčeným vázáním, které poskytuje jezdci výbornou bezpečnost a prohnutí lyže XTD Tip & Tail Rocker usnadňuje manévrovatelnost.
3D.Glass, Powered by Titanium, Full Sidewall, Base: P-Tex 4504, GripWalk
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Völkl
Určení unisex
Schopnosti lyžaře pokročilý
Typ allround
Sezona 21/22
Délka oblouku střední
Skialpinistické lyže ne
Skluznice P-TEX 4504
Technologie Full Titanal, UVO 3D, 3D.GLASS
Konstrukce Speedwall Multilayer Woodcore, XTD Tip & Tail Rocker
Materiál jádra dřevěné
Zobrazit více parametrů