Vrták do dřeva je kvalitní ocelový sukovník do vrtačky. Je vyroben z oceli a má válcovou stopku pro upínání do standardního sklíčidla. Sukovník má dva hlavní břity, obvodové řezné hrany a pro přesně vrtání je vybaven centrovací špičkou. Používá se pro přesné vrtání větších otvorů do měkkého dřeva. Díky své geometrii má skvělý odvod třísek, což zajišťuje přesný řez. Prodej vrtáku do dřeva, sukovník je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny... Celý popis

Koupit za 147 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Vrták do dřeva je kvalitní ocelový sukovník do vrtačky. Je vyroben z oceli a má válcovou stopku pro upínání do standardního sklíčidla. Sukovník má dva hlavní břity, obvodové řezné hrany a pro přesně vrtání je vybaven centrovací špičkou. Používá se pro přesné vrtání větších otvorů do měkkého dřeva. Díky své geometrii má skvělý odvod třísek, což zajišťuje přesný řez.
Prodej vrtáku do dřeva, sukovník je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info. 

materiál: ocel
typ / druh zboží: vrtáky
výrobce / dovozce: Profikraft
provedení, specifické vlastnosti: vrtáky různých průměrů
určeno zejména pro: vrtání suků
záruka: 2 roky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ObchodProDílnu.cz
Použití do dřeva