Solární sestava Solární sestava pro váš dům či chatu, kdy veškerou vyrobenou energii zpracujete díky MPPT regulátoru, ta se následně uloží do baterií a pomocí měniče můžete napájet požadované spotřebiče. O výrobu se postará FV panel s pevnou konstrukcí. Ostrovní fotovoltaický systém pro provoz objektu s denní spotřebou 2 až 5 kW, dle zvoleného počtu a typu panelů. Typickým požadavkem je např. chata vybavena lednicí, která běží 24 hod./den, TV, nabíjení telefonů, ruční nářadí, nebo malé kuchyňské... Celý popis

Koupit za 46 115 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Solární sestava
Solární sestava pro váš dům či chatu, kdy veškerou vyrobenou energii zpracujete díky MPPT regulátoru, ta se následně uloží do baterií a pomocí měniče můžete napájet požadované spotřebiče. O výrobu se postará FV panel s pevnou konstrukcí.
Ostrovní fotovoltaický systém pro provoz objektu s denní spotřebou 2 až 5 kW, dle zvoleného počtu a typu panelů. Typickým požadavkem je např. chata vybavena lednicí, která běží 24 hod./den, TV, nabíjení telefonů, ruční nářadí, nebo malé kuchyňské spotřebiče. Ve večerních hodinách provoz LED osvětlení atd.

Solární sestava Mušov II obsahuje

Monokrystalické, MBB, half-cell panely Leapton 460 Wp nebo JA Solar 385 Wp
Kabely pro FV panely - 10 m
Pojistkový odpínač + pojistka s charakteristikou gPV
Solární regulátor SRNE MPPT SR-ML2430, ML2440, EPEVER 5415AN nebo EPEVER 6415AN
Licna pro připojení měniče k baterii, 2ks, délka 2 m
Lícny pro seriové spojení GEL baterií 25mm2
DC jisitič 60A / 12 - 48V, S
GELové akumulátory - 2ks MLG12-200  nebo 2ks MLG12-250
Měnič napětí Carspa P2000U-24, 2000W sinus

Garance výkonu FV panelu je 25 let pro pokles výkonu na 80%. Panely jsou vyrobeny v MBB a Half-Cell technologii, jedná se o nejmodernější technologie pro maximální využití energie ze slunce a odolnost zastínění.
Baterie jsou designovány s životností 12 let, nebo 1000 cyklů (při DoD=50%) pro zbytkovou kapacitu 50%. Jedná se o gelové bezúdržbové akumulátory určené pro cyklický provoz.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce VSelektro
Typ regulátoru MPPT