Ozvláštněte svůj domov něčím jedinečným a elegantním zároveň. Dekorace na zeď zachycující oblíbené psí plemeno německého ovčáka je tou pravou volbou. Perfektně vynikne v obýváku, v chodbě nebo například v pracovně. Kvalitní výrobek vyrobený v Česku. Materiál Bytový doplněk je z dřevovláknité desky. Funkčnost Německý ovčák je jedno z nejoblíbenějších plemen na světě. Vyznačuje se mohutnou postavou a sebevědomou, přirozenou a pracovitou povahou. Dekorace na stěnu z přírodního materiálu navodí příjemnou... Celý popis

Koupit za 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Ozvláštněte svůj domov něčím jedinečným a elegantním zároveň. Dekorace na zeď zachycující oblíbené psí plemeno německého ovčáka je tou pravou volbou. Perfektně vynikne v obýváku, v chodbě nebo například v pracovně. Kvalitní výrobek vyrobený v Česku.
Materiál
Bytový doplněk je z dřevovláknité desky.
Funkčnost
Německý ovčák je jedno z nejoblíbenějších plemen na světě. Vyznačuje se mohutnou postavou a sebevědomou, přirozenou a pracovitou povahou. Dekorace na stěnu z přírodního materiálu navodí příjemnou přátelskou atmosféru, přinese pohodu, klid a celý prostor dokonale zútulní. Potěší Váš výběr z několika variant a snadná manipulace. Doplněk do bytu zavěsíte pomocí oboustranné lepicí pásky, která je součástí balení.
Zobrazit více