Praktická velká dámská peněženka zapínaná na zip pojme vše, co každá žena očekává. Po otevření se uvnitř objeví dvě velké kapsy a samostatná kapsa na drobné mince zapínaná na zip. To aby se vám drobné nikde nezakutálely. Na každé straně uvnitř velké peněženky jsou kapsy na vaše bankovky a kapsičky až na 12 karet či dokladů. Zvenku pak ještě najdete samostatnou kapsu na zip. Tahle velká jednobarevná dámská peněženka od české značky Vuch nedělá kompromisy. - Zapínání na zip - Dvojitá kapsa na bankovky,... Celý popis

Koupit za 559 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Praktická velká dámská peněženka zapínaná na zip pojme vše, co každá žena očekává. Po otevření se uvnitř objeví dvě velké kapsy a samostatná kapsa na drobné mince zapínaná na zip. To aby se vám drobné nikde nezakutálely. Na každé straně uvnitř velké peněženky jsou kapsy na vaše bankovky a kapsičky až na 12 karet či dokladů. Zvenku pak ještě najdete samostatnou kapsu na zip. Tahle velká jednobarevná dámská peněženka od české značky Vuch nedělá kompromisy.

- Zapínání na zip

- Dvojitá kapsa na bankovky, kapsa na drobné na zip

- Až na 12 karet a dokladů

- Vyrobeno z umělé kůže

- Kapsa na zip zvenku

- Krátký popruh na ruku

- Kontrastní zlaté prvky

Aby se vám peněženka lépe nosila a nikde vám nevypadla, je opatřená popruhem, který je jištěný karabinkou a je odepínatelný. Stejně jako další výrobky české značky Vuch se i tato peněženka pro ženy z umělé kůže vyznačuje vysokou kvalitou zpracování i materiálů. Je vyrobená z polyuretanu, který dokonale imituje kůži. Údržba je velmi snadná. Stačí když dámskou peněženku na bankovky, drobné mince a karty přetřete vlhkým hadříkem.

Elegantní jednobarevná dámská peněženka Vuch z umělé kůže nejen na karty vám díky své kvalitě bude sloužit po dlouhou dobu. Vypadá totiž báječně v jakékoliv z trojice barevných provedení: Violetie Vida, Nightie Nicci a Jordan.
Zobrazit více

Parametry

Značka Vuch
Materiál ze syntetické kůže
Určení dámské
Rozměr 20 x 10 cm
Styl elegantní
Druh na mince
Barva černá
Velikost velké
Zapínání na zip
Vzor jednobarevné
S řetězem ne
S kapsou na mobil ne
S popruhem ano
Zobrazit více parametrů