Stylová dámská peněženka Lance s ikonickými puntíky od české značky Vuch z řady Black Dots s 11 přihrádkami na karty. Některé ženy mají pihy krásy, já mám zase puntíky krásy. Nechci se příliš vychloubat, ale mám za to, že mi hravé puntíky sluší a odlišují mě od ostatních peněženek. Co si o tom myslíte vy? Peněženka Lance je uzavíratelná kovovým patentem. Je vyrobena ze syntetické kůže. V její výbavě nechybí průhledná přihrádka na fotografie nebo kartička pro snadnou identifikaci při ztrátě peněženky.... Celý popis

Koupit za 494 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Stylová dámská peněženka Lance s ikonickými puntíky od české značky Vuch z řady Black Dots s 11 přihrádkami na karty.

Některé ženy mají pihy krásy, já mám zase puntíky krásy. Nechci se příliš vychloubat, ale mám za to, že mi hravé puntíky sluší a odlišují mě od ostatních peněženek. Co si o tom myslíte vy?

Peněženka Lance je uzavíratelná kovovým patentem. Je vyrobena ze syntetické kůže. V její výbavě nechybí průhledná přihrádka na fotografie nebo kartička pro snadnou identifikaci při ztrátě peněženky.

Uvnitř:

11x přihrádka na karty

2x oddíl na bankovky

1x zipová kapsa na mince

2x další přihrádka

O kolekci Black Dots
Co vznikne spojením černé barvy a záplavy barevných puntíčků? Nebezpečně hezké peněženky z kolekce Black Dots. Jsou to opravdové parádnice, není proto divu, že nesou jména po nejslavnějších princeznách. Teď netrpělivě čekají na svou novou majitelku na bílém koni, anebo bez něj.
Zobrazit více

Parametry

Značka Vuch
Materiál ze syntetické kůže
Určení dámské
Rozměr 150 x 90 cm
Styl elegantní
Barva černá
Zapínání na patent
Vzor puntíkované
Zobrazit více parametrů