VUCH Mesaro 12 l Černá

100 %
(3 hodnocení)

Stylový dámský batoh Mesaro od české značky Vuch s potiskem ikonických puntíků. Ve Vuch jsou si vědomi jedné velké nevýhody tohoto batohu. Rovnou vám to naprášíme, ať v tom máte jasno. Je prostě příliš krásný, abyste na něj neviděla a měla ho jen na svých zádech. Budiž vám útěchou, že s tímto puntíkatým fešákem budete dělat hezčí den všem, kteří půjdou za vámi. Dámský batoh Vuch je vyrobený z odolného polyesteru. Ramenní popruhy jsou zpevněné a nastavitelné. Na zadní straně zároveň najdete skrytou... Celý popis

Koupit za 1 329 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Stylový dámský batoh Mesaro od české značky Vuch s potiskem ikonických puntíků.

Ve Vuch jsou si vědomi jedné velké nevýhody tohoto batohu. Rovnou vám to naprášíme, ať v tom máte jasno. Je prostě příliš krásný, abyste na něj neviděla a měla ho jen na svých zádech. Budiž vám útěchou, že s tímto puntíkatým fešákem budete dělat hezčí den všem, kteří půjdou za vámi.

Dámský batoh Vuch je vyrobený z odolného polyesteru. Ramenní popruhy jsou zpevněné a nastavitelné. Na zadní straně zároveň najdete skrytou zipovou kapsu na vaše cennosti.

Batoh je uzavíratelný klopnou s magnetem a na zip. Uvnitř batohu jsou k dispozici otevřené přihrádky a kapsa na zip. Pod klopnou je navíc jedna další kapsa na zip.
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost 590 g
Objem 12 l
Značka Vuch
Materiál z polyesteru
Určení dámské
Rozměry (V x Š x H) 28 x 34.5 x 12 cm
Barva černá

Podobné produkty