VW Touran 03 - 15 ofuky

94 %
(24 hodnocení)

Ofuky oken VW Touran, 5dv., r.v.03-15, +zadní Plexi ofuky předních a zadních oken k zamezení atm. hluku a průvanu. Protiprůvanové větrné plexi ofuky (deflektory) jsou estetickým a zároveň velice praktickým doplňkem výbavy vozu nejen do sychravého podzimního počasí. Poskytují přirozenou cirkulaci vzduchu uvnitř vozidla a tak můžete předcházet zamlžování oken během deště a mlhy. Chrání řidiče před nepříjemnými efekty proudění vzduchu do vozidla při otevřeném okně a díky optimálnímu usměrnění proudění... Celý popis

Koupit za 743 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Ofuky oken VW Touran, 5dv., r.v.03-15, +zadní
Plexi ofuky předních a zadních oken k zamezení atm. hluku a průvanu.
Protiprůvanové větrné plexi ofuky (deflektory) jsou estetickým a zároveň velice praktickým doplňkem výbavy vozu nejen do sychravého podzimního počasí.
Poskytují přirozenou cirkulaci vzduchu uvnitř vozidla a tak můžete předcházet zamlžování oken během deště a mlhy.
Chrání řidiče před nepříjemnými efekty proudění vzduchu do vozidla při otevřeném okně a díky optimálnímu usměrnění proudění obtékajícího vzduchu snižují při pootevřeném okénku vznikající hluk a průvan.
Při použití ofuků mohou být boční okna pootevřena i během intenzivního deště nebo sněžení. Zmenšují znečištění bočních oken a umožnují tak lepší výhled v bočních zrcátkách.
Materiál: plast
Barva: kouřová
Balení: 2ks předních + 2ks zadních ofuků
Ilustrační fotografie

Návod na montáž:
Stáhněte okno úplně dolů.
Zasuňte plexi do horního rohu předních dveří do drážky pro okno tak, aby druhý konec plexi byl volně mezi dveřmi a zpětným zrcátkem.
Postupně zasunujte plexi do drážky od horního rohu směrem dolů tak, aby jste nevyvinuli příliš velký tlak, aby nedošlo k jejímu prasknutí.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Heko