Máte rádi konopné samolepky nebo značkové samolepky kuřáckých potřeb? Pak je tato nabídka to pravé pro vás. Nákupem této zvýhodněné sady samolepek získáte 5 různých druhů RAW samolepek s různými motivy. V balíčku najdete samolepky ve tvaru jointu, dvou jointů, letadla Fly, RAW Girl, RAW Japan Girl a samolepku RAW smoked here.  Zajímají vás i jiné samolepky s dalšími konopnými vzory či motivy? Pak se neváhejte porozhlédnout v nabídce našeho online smokeshopu, kde si můžete prohlédnout i další samolepky... Celý popis

Koupit za 32 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Máte rádi konopné samolepky nebo značkové samolepky kuřáckých potřeb? Pak je tato nabídka to pravé pro vás. Nákupem této zvýhodněné sady samolepek získáte 5 různých druhů RAW samolepek s různými motivy. V balíčku najdete samolepky ve tvaru jointu, dvou jointů, letadla Fly, RAW Girl, RAW Japan Girl a samolepku RAW smoked here. 

Zajímají vás i jiné samolepky s dalšími konopnými vzory či motivy? Pak se neváhejte porozhlédnout v nabídce našeho online smokeshopu, kde si můžete prohlédnout i další samolepky z této firmy. Kromě nich však na e-shopu prodáváme i ostatní kuřácké potřeby RAW, jako jsou cigaretové papírky, drtičky, filtry a další konopné produkty. Výrobky této populární společnosti patří mezi nejkvalitnější na trhu a jsou oblíbené po celém světě i mezi slavnými celebritami.
Zobrazit více