Vykrajovátka jsou krásné a jsou vhodné jako originální dárek pro tvoření a pečení. K dispozici jednotlivě nebo celá sada - Peppa cca 6,5 x 8 cm - Máma cca 6,5 x 8 cm - Táta cca 7 x 8 cm - Dinosaur cca 5,8 x 6,5 cm - Tomík cca 6,2 x 6,5 cm - Dědeček cca 7,7 x 9 cm - Babička cca 7,4 x 9 cm Výška / hloubka obrysové části vykrajovátek je 1 cm. Vykrajovátka se měří po nejdelší straně. Každé vykrajovátko se skládá ze dvou částí. Dodáváno v barvách podle dostupnosti skladu, nejčastěji v barvách,... Celý popis

Koupit za 48 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Vykrajovátka jsou krásné a jsou vhodné jako originální dárek pro tvoření a pečení.

K dispozici jednotlivě nebo celá sada

- Peppa cca 6,5 x 8 cm

- Máma cca 6,5 x 8 cm

- Táta cca 7 x 8 cm

- Dinosaur cca 5,8 x 6,5 cm

- Tomík cca 6,2 x 6,5 cm

- Dědeček cca 7,7 x 9 cm

- Babička cca 7,4 x 9 cm

Výška / hloubka obrysové části vykrajovátek je 1 cm. Vykrajovátka se měří po nejdelší straně.

Každé vykrajovátko se skládá ze dvou částí. Dodáváno v barvách podle dostupnosti skladu, nejčastěji v barvách, které jsou na fotografiích. 

Vykrajovátka jsou vyrobenya z kvalitního, certifikovaného českého Bio PLA plastu. Nepatří do myčky, trouby, na pánev. Nevystavovat vysokým teplotám nad 50 stupňů. Po použití vykrajovátka ručně umyjte. Skladujte v suchu. Vhodné pro tvoření se staršími dětmi. Mějte na paměti, že se nejedná o hračku a měli by tvořit pod dohledem. Více info ZDE.

Vyrobeno v České republice.

Pokud se rozhodněte originálně tvořit lze u nás zakoupit i samotvrdnoucí hmotu, s kterou se krásně a jednoduše tvoří. Lze objednat také magnetické pásky a lepidla. V nabídce najděte také barvičky, popisovače a svítící barvy pro úžasné efekty. Máme je odzkoušené a doporučujeme. 

Pokud upřednostňujete pečení - máme pro vás v nabídce i potřeby pro zdobení. Na závěr - na vaše hotové zabalené výrobky - můžete přidat originální samolepky. 
Zobrazit více