Vkusná dekorace Hotové dílo je designovou dvoubarevnou dekorací Unikátní produkt Náš výmysl, a tím pádem unikátní produkt nejen v ČR Dárek od srdce Darujte umění, kreativitu a radost z hotového obrazu Tečkování je naší nejjednodušší uměleckou aktivitou, takže ho zvládnou i ty nejmenší děti. Zároveň se jedná o unikátní produkt na českém trhu, který si rychle získá i dospělé. Proces vybarvování přináší absolutní relaxaci, protože se při něm nemusíte soustředit na žádný složitý systém. Užijete si... Celý popis

Koupit za 899 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Vkusná dekorace Hotové dílo je designovou dvoubarevnou dekorací Unikátní produkt Náš výmysl, a tím pádem unikátní produkt nejen v ČR Dárek od srdce Darujte umění, kreativitu a radost z hotového obrazu

Tečkování je naší nejjednodušší uměleckou aktivitou, takže ho zvládnou i ty nejmenší děti. Zároveň se jedná o unikátní produkt na českém trhu, který si rychle získá i dospělé. Proces vybarvování přináší absolutní relaxaci, protože se při něm nemusíte soustředit na žádný složitý systém. Užijete si jen uvolňující práci s fixem brouzdajícím po plátně. A výsledek stojí za to! Až uděláte poslední tečku za svým dílem, můžete obdivovat svou fotku proměněnou v nádhernou dvoubarevnou podívanou. Tečkování z vlastní fotky je dostupné v červené, modré, zelené a černé barvě.

Jak se tečkuje z fotky?

Obsah sady na tečkování Fixy různé tloušťky (počet dle velikosti obrazu) Návod v češtině krok za krokem Předloha vašeho hotového motivu Plátno s předkreslenými kolečky různých velikostí

Možnost přiobjednat – vnitřní dřevěný rámChcete impozantní výsledek, který si budete moct rovnou pověsit na zeď? Přidejte do své objednávky vnitřní rám a my vám na něj plátno rovnou natáhneme. Přidat do objednávky

Jak objednat? Při výběru … si dejte pozor především na … . Zaměřit byste se měli na …. produktu. Pokud si nevíte s výběrem rady, napište nám nebo zavolejte na …., rádi Vám pomůžeme.

Další kroky po objednání Při výběru … si dejte pozor především na … . Zaměřit byste se měli na …. produktu. Pokud si nevíte s výběrem rady, napište nám nebo zavolejte na …., rádi Vám pomůžeme.

Co je tečkování? Hlavní úkol při tečkování spočívá ve vyplňování kroužků různých velikostí předtištěných na plátně barevným fixem. Někde bude stačit udělat malou tečku, u větších kroužků je potřeba spíš vybarvovat. Chce to trochu trpělivosti, ale když vám před očima začne vystupovat ze stovek malých teček váš vlastní motiv, budete skákat radostí! Chcete vědět o této technice víc?

NÁVOD Podívejte se, jak vytečkovat obraz krok za krokem!

Jak správně používat fixy? Pokud fixy přibalené k sadě budete používat správným způsobem, vydrží vám funkční po celou dobu tečkování obrazu. 

Výroba v ČR

Všechny obrazy vyrábíme s láskou ve vlastní továrně v Praze Čakovicích, kde je i možnost osobního vyzvednutí.

Přehled všech dopravců a plateb

Doprava zdarma od 1000 Kč Ověřeno zákazníky Možnost express doručení

PROČ tečkovat? Snadná tvorba: Žádné složité návody nejsou potřeba. Jednoduše vezmete fixu a tečkujete, dokud můžete.Rychlé výsledky: Hotovo můžete mít už za pár večerů!Stres a úzkost pryč: Tečkování pomáhá redukovat stres a úzkosti, zatímco podporuje soustředění a relax.Vlastní galerie obrazů: Vytvořte si vlastní vkusné designové dekorace v jedné barvě!Krásný dárek: Ať už je příležitost k obdarování jakákoliv, tenhle osobní dárek s nápadem bude mít úspěch.
Zobrazit více

Parametry

Rozměry 60 x 80 cm