Vypěstuj si nové tělo

0 %
(0 hodnocení)

Vypěstuj si nové tělo - Alberto Villoldo Nejmodernější vědecké poznatky, skvělé recepty a sedmidenní jídelníček!  Uznávaný učitel šamanismu Alberto Villoldo čerpá z více než pětadvacetileté praxe v oboru lékařské antropologie a také ze své vlastní cesty, kdy se ze stavu na pokraji smrti vrátil zpět do života. V této knize se s vámi podělí o to, jak pomocí superpotravin správně detoxikovat mozek a střeva. Seznámí vás s technikami práce s vlastním světelným polem, díky kterým si dokážete uzdravit... Celý popis

Koupit za 315 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Vypěstuj si nové tělo - Alberto Villoldo Nejmodernější vědecké poznatky, skvělé recepty a sedmidenní jídelníček!
 Uznávaný učitel šamanismu Alberto Villoldo čerpá z více než pětadvacetileté praxe v oboru lékařské antropologie a také ze své vlastní cesty, kdy se ze stavu na pokraji smrti vrátil zpět do života. V této knize se s vámi podělí o to, jak pomocí superpotravin správně detoxikovat mozek a střeva. Seznámí vás s technikami práce s vlastním světelným polem, díky kterým si dokážete uzdravit své tělo. A pomůže vám oprostit se od vzorců minulosti, které vám berou sílu. Vydáte se tak na cestu ke znovuzrození.
Díky programu Vypěstuj si nové tělo se budete cítit lépe během několika dní a do týdne si začnete čistit mysl a uzdravovat mozek. Zanedlouho budete na cestě k novému tělu – získáte schopnost rychle se uzdravovat, zachováte si mladistvou vitalitu a vytvoříte si spojení s duchem, se Zemí a s nově obnoveným smyslem života.
„Tato kniha vám změní život.“
– Dr. Joe Dispenza, autor knihy Probuďte své božství z kategorie E-knihy | Naučná literatura | Esoterika a náboženství od Maitrea naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Maitrea