Wacaco Nanopresso

98 %
(15 hodnocení)

Wacaco Nanopresso Šedý je přenosný cestovní kávovar, který vám umožní vychutnat si chuť autentického espressa v jakékoli zeměpisné šířce. Díky důmyslně lehké konstrukci, snadnému ovládání a tlaku 18 barů vám zařízení Wacaco Nanopresso umožňuje připravit silné espresso s pěnou za několik desítek sekund. Vše, co potřebujete, je mletá káva, horká voda a Nanopresso. Káva sebou Wacaco Nanopresso se vyznačuje kompaktní a lehkou konstrukcí o hmotnosti pouze 336 g. Cestovní stroj Wacaco Nanopresso je... Celý popis

Koupit za 1 899 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Wacaco Nanopresso Šedý je přenosný cestovní kávovar, který vám umožní vychutnat si chuť autentického espressa v jakékoli zeměpisné šířce.

Díky důmyslně lehké konstrukci, snadnému ovládání a tlaku 18 barů vám zařízení Wacaco Nanopresso umožňuje připravit silné espresso s pěnou za několik desítek sekund. Vše, co potřebujete, je mletá káva, horká voda a Nanopresso.

Káva sebou
Wacaco Nanopresso se vyznačuje kompaktní a lehkou konstrukcí o hmotnosti pouze 336 g. Cestovní stroj Wacaco Nanopresso je vyroben z odolného plastu (bez škodlivého Bisphenbolu) a nerezové oceli (portafilter).

Zařízení splňuje mezinárodní bezpečnostní normy EU, RoHS, LFGB, GB a FDA. Díky nízké hmotnosti a malým rozměrům nás Wacaco Nanopresso může doprovázet při práci, cestování nebo trekkingu.

Cítíte se jako barista
Ve Wacaco Nanopresso můžeme používat jakýkoli druh mleté ​​kávy, což nám umožňuje vstoupit do aromatického světa baristiky.

Vlastní mletí zrn nám také umožňuje efektivně řídit proces vaření kávy, takže pro nás již nebude příprava skutečných 75 ml espressa výzvou.

Ekologický kávovar
Snadné a pohodlné používání Minipressa je výsledkem jeho inovativního designu, který nevyžaduje elektřinu, stlačený vzduch ani náplně N2O. Zařízení se ovládá ručně stisknutím poloautomatického pístu, který tlačí horkou vodu do zásobníku na kávu.

Ve srovnání s jinými stroji Wacaco používá Nanopresso o 15% méně procent síly potřebné k extrakci kávy. Díky použití poloautomatického pístu je proces čerpání mnohem jednodušší a rychlejší.

Během prvních 8 stlačení generuje čerpadlo vhodný tlak 18 barů (261 psi), což umožňuje extrakci kávy s intenzivní chutí a vůní.

Nanopresso se také snadno čistí a udržuje díky své demontáži.

Rychlé a snadné vaření
Wacaco Nanopresso se snadno a intuitivně používá, takže proces přípravy kávy trvá jen několik desítek sekund. Pomocí odměrky nalijte mletou kávu do filtračního koše, poté ji vyrovnejte a vyšlehejte.

Nalijte převařenou vodu do nádrže (spodní část stroje). Na vnější stěně Odemkněte píst (otočte jej doleva) a několikrát na něj stiskněte, po chvíli si můžete vychutnat espresso s bohatou pěnou.

Sada obsahuje:

- Kávovar Wacaco Nanopresso

- polymerový šálek na espresso

- 80 ml nádoba na vodu

- 8 g nádoba na kávu

- víčko

- štětec

VIDEO UKÁZKA

 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Wacaco
Druh cestovní kávovary
Skládací nádobí ne