Wacaco Pipamoka

100 %
(1 hodnocení)

Připravte si svojí kávu z nomádského kávovaru Pipamoka. Kávovar Pipamoka je navržený a zkonstruovaný společností Wacaco a obsahuje vše, co potřebujete k přípravě dokonale vyvážené filtrované kávy. Nová technika Pipamoka je schopna v jediném okamžiku extrahovat celý šálek filtrované kávy a odlišuje se tak od ostatních zařízení. Jedná se o patentovanou konstrukci doplněnou inovativním mechanismem vytvářejícím podtlak. Podtlak vytvoří sací sílu, která odvádí horkou vodu dolů skrze mletou kávu. Káva... Celý popis

Koupit za 1 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Připravte si svojí kávu z nomádského kávovaru Pipamoka. Kávovar Pipamoka je navržený a zkonstruovaný společností Wacaco a obsahuje vše, co potřebujete k přípravě dokonale vyvážené filtrované kávy.

Nová technika Pipamoka je schopna v jediném okamžiku extrahovat celý šálek filtrované kávy a odlišuje se tak od ostatních zařízení. Jedná se o patentovanou konstrukci doplněnou inovativním mechanismem vytvářejícím podtlak. Podtlak vytvoří sací sílu, která odvádí horkou vodu dolů skrze mletou kávu. Káva se pak filtruje přímo do izolovaného termohrnku, kde vydrží horká po dobu několika hodin. Díky této nové metodě si během dvou minut můžete vychutnat lahodný šálek kávy s plnou chutí.

Pipamoka používá permanentní mikrofiltr (nepotřebujete papírové filtry, čímž ušetříte a také omezíte množství generovaného odpadu) tak, aby vzácné přírodní oleje přítomné v kávových zrnech mohly projít přímo do vašeho šálku, což přispívá k výraznější chuti. Tento způsob vaření kávy je podobný standardním metodám odkapávání nebo infuze, v poměru téměř 1:15 (1 g mleté kávy na 15 ml vody). Pro optimální výkon vaření doporučujeme použít středně až středně hrubě mletou kávu.

Rozměry: 73 x 182 mm
Hmotnost: 425 g
Objem zásobníku na vodu: 300 ml
Objem zásobníku na kávu: 16 g
Držení teploty: 3 - 4 hodiny
Maximální tlak: 18 barů.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Wacaco
Druh cestovní kávovary