Pánské kalhoty volného střihu s odepínacími nohavicemi z materiálu Smile Skin Stretch. Dvě boční kapsy na zip Dvě hlubší přední kapsy Jedna zadní kapsa na zip Označení pravé a levé nohavice pro snadné zpětné připnutí V nohavicích manžeta na 3/4 zkrácení Materiál: Smile Skin Stretch Hmotnost: 425 g Smile Skin Stretch Je skupina technicky vyspělých materiálů, které udržují lidskou pokožku v příjemném klimatu. Výrobky z tohoto materiálu jsou pružné, prodyšné, nemačkavé a tvarově stálé. Jejich... Celý popis

Koupit za 2 286 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pánské kalhoty volného střihu s odepínacími nohavicemi z materiálu Smile Skin Stretch.

Dvě boční kapsy na zip
Dvě hlubší přední kapsy
Jedna zadní kapsa na zip
Označení pravé a levé nohavice pro snadné zpětné připnutí
V nohavicích manžeta na 3/4 zkrácení

Materiál: Smile Skin Stretch
Hmotnost: 425 g

Smile Skin Stretch
Je skupina technicky vyspělých materiálů, které udržují lidskou pokožku v příjemném klimatu. Výrobky z tohoto materiálu jsou pružné, prodyšné, nemačkavé a tvarově stálé. Jejich údržba je nenáročná a díky nižší gramáži a poddajnosti jsou výrobky z materiálů Smile Skin Stretch snadno sbalitelnou a lehkou součástí vybavení.
V kolekci se objevují materiály Smile Skin Stretch ve dvou variantách. U dlouhých kalhot v dosavadní variantě se zvýšenou vodoodpudivostí a u krátkých kalhot, tříčtvrťáků, šatů a košil v jemném ripstopu s knotovým efektem, který lépe pracuje s letním potem.
Zobrazit více

Parametry

Značka Warmpeace
Barva hnědá
Materiál 93% polyamid 7% Spandex
Druh sportu turistické
Odepínací nohavice ano
Hmotnost 425 g