Warp Easy Step

89 %
(10 hodnocení)

Sněžnice jsou neocenitelnou pomůckou při pohybu po hlubokém sněhu. Ať už se jedná o výlet romantickou zasněženou krajinou či o čistě praktické pochůzky v končinách, kde upravené cesty v zimních měsících nejsou samozřejmostí, sněžnice změní strastiplné brodění sněhem v příjemnou procházku.   Rám je zhotoven z lehké a pevné duralové slitiny což v kombinaci s výplní z mrazuodolného materiálu Hypalon zaručuje nízkou hmotnost a vysokou odolnost sněžnic. Ráčnové vázání umožňuje rychlé a stabilní upnutí... Celý popis

Koupit za 1 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sněžnice jsou neocenitelnou pomůckou při pohybu po hlubokém sněhu. Ať už se jedná o výlet romantickou zasněženou krajinou či o čistě praktické pochůzky v končinách, kde upravené cesty v zimních měsících nejsou samozřejmostí, sněžnice změní strastiplné brodění sněhem v příjemnou procházku.
 
Rám je zhotoven z lehké a pevné duralové slitiny což v kombinaci s výplní z mrazuodolného materiálu Hypalon zaručuje nízkou hmotnost a vysokou odolnost sněžnic. Ráčnové vázání umožňuje rychlé a stabilní upnutí jakékoliv boty, výklopná pata spolu se záběrovými plochami na špici a brzdou pod patou zajišťuje bezpečný pohyb i ve svažitém terénu.
 
Moderní ALU sněžnice tvaru „Y“ s přezkovým vázáním pro bezpečnou chůze sněhem.
 

Barva: modrá
Délka: 30" (78 cm)
Nosnost: 120 kg
Hmotnost 950 gramů / půlpár
možnost použití s obuví od 36 do 47 (dle typu obuvi)
zesílené nýtování v hlavní části pod došlapem nohy – nově se 4 nýty
šroubované spoje z nerezu, matičky se silikonovými pojistnými vložkami
Materiál rámu: ALU slitina, povrch anodizovaný do metalické barvy
Materiál potahu: mrazuodolná pogumované textilie HYPALON of firmy DuPont
masivní ALU záběrové a brzdné patky vespod pro dobrý pohyb na ledu
Vázání: ráčnové - 2 přezky přes nárt, zadní rychloupínací paty Dobré a osvědčené sněžnice do lehčích terénů za dobrou cenu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Warp
Nosnost 120 kg kg

Podobné produkty