píšťalka vysokofrekvenční zelená WE knife Píšťalka vysokofrekvenční zelená WE knife WE-A-05C je vyrobená z titanu 6AL4V. Její výkon je 120 decibelů a má velmi nízkou váhu. Píšťalka má otvor pro paracord. Díky velikosti a nízké váze můžete mít s sebou píšťalku všude - v kabelce, v batohu nebo třeba v kapse. V případě nebezpečné situace na sebe upozorníte na 100%!!   Kvalita bez kompromisů Parametry píšťalky:       Celková délka: 55,00 mm Váha: 9 g Materiál: 6AL4V Titanium Decibely: 120... Celý popis

Koupit za 699 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

píšťalka vysokofrekvenční zelená WE knife

Píšťalka vysokofrekvenční zelená WE knife WE-A-05C je vyrobená z titanu 6AL4V. Její výkon je 120 decibelů a má velmi nízkou váhu. Píšťalka má otvor pro paracord. Díky velikosti a nízké váze můžete mít s sebou píšťalku všude - v kabelce, v batohu nebo třeba v kapse. V případě nebezpečné situace na sebe upozorníte na 100%!!
 

Kvalita bez kompromisů

Parametry píšťalky:      

Celková délka:

55,00 mm

Váha:

9 g

Materiál:

6AL4V Titanium

Decibely:

120 dB

 

Potřebujete poradit?
Rádi vám pomůžeme s výběrem nebo zodpovíme vaše otázky k produktům! Zavolejte na naši zákaznickou linku 702 049 048, která je pro vás k dispozici Po - Pá, 7:30 - 16:00!

 

Pravidla pro práci s nástroji

- Nástroje nikdy neumývejte v myčce na nádobí.

- Pro zachování ostrosti nástroj ručně omyjte a ihned osušte.

- Nepoužívejte nástroj jako páčidlo a vyvarujte se jeho ohýbání.

- Chraňte nůž před pádem nebo nárazem.

Dellinger záruka

Produkty, které Vám dodá Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu a je prověřen mnoha spokojenými zákazníky. Každý kus je zabalen v dárkovém balení a může se stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. Každý produkt, který Dellinger nabízí, je pečlivě kontrolován. Přinášíme Vám doživotní záruku na jakékoliv skryté vady. Pokud máte jakékoliv dotazy - náš tým je Vám plně k dispozici a pokusí se Vám pomoci v každé (i nepříjemné) situaci.

 

Upozornění
Každý nástroj je vyroben z přírodních materiálů. Každý kus oceli je originální a nenapodobitelný, proto Váš nástroj nemusí vypadat přesně tak jak na fotografii. Nástroj, který obdržíte, bude stejně kvalitní a detailně opracovaný, ale může se mírně lišit.
Zobrazit více