Well FUNY 90 W61301

100 %
(2 hodnocení)

Sprchová zástěna FUNY představuje výrobek, kde praktičnost, stabilita a design vytváří optimální celek. FUNY kombinuje důmyslnou konstrukci, atraktivní vzhled a hlavně dlouhou životnost sprchové zástěny. Rozměry: 90x90 cmvýška: 201 cmradius R55vstupní otvor: 52 cmHliníkový pochormovaný rám v kombinaci s 5 mm bezpečnostním sklem v provedení FROST udělá z vaší koupelny svěží místnost. Posuvná křídla jsou zavěšena na kvalitních ložiskových pojezdech. Spodní kolečka vycvakávací pro snazší údržbu koutu.... Celý popis

Popis

Sprchová zástěna FUNY představuje výrobek, kde praktičnost, stabilita a design vytváří optimální celek. FUNY kombinuje důmyslnou konstrukci, atraktivní vzhled a hlavně dlouhou životnost sprchové zástěny. Rozměry: 90x90 cmvýška: 201 cmradius R55vstupní otvor: 52 cmHliníkový pochormovaný rám v kombinaci s 5 mm bezpečnostním sklem v provedení FROST udělá z vaší koupelny svěží místnost. Posuvná křídla jsou zavěšena na kvalitních ložiskových pojezdech. Spodní kolečka vycvakávací pro snazší údržbu koutu. Magnetické těsnění na dveřích, s pomocí bytelného rámu, nepropustí do prostoru koupelny ani kapičku.
Zástěna FUNY je společně se čtvrtkruhovou vaničkou CORN o výšce 16 cm, skvělou volbou pro každou koupelnu.
Rozměr: 90 x 90 cmvýška: 16 cmhloubka: 5 cm
barva: bílá materiál: akrylátOpatřena protiskluzovým povrchem uvnitř vaničky. Součástí je nastavitelná nožička, která slouží k vyrovnání vaničky. Odtok průměr 50 mm.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Feel
Šířka 90 cm
Výška 201 cm