Oživte svou zahradu či terasu tímto elegantním dekorativním ptačím pítkem ozdobeným květinovými úponky a motýlem. Zahradní pítko (miska je odnímatelná) v rezavém vzhledu se zemním hrotem a vysokou podpěrou, kterou mohou prorůstat např. popínavé rostliny, je ideální pro vaši zahradu. Vaši ptačí kamarádi si díky pítku mohou dopřát osvěžení, popřípadě může sloužit i jako lázeň či klasické krmítko. S trendy starožitným hnědým vzhledem se stává nejen praktickým doplňkem, ale také stylovým prvkem do... Celý popis

Koupit za 599 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Oživte svou zahradu či terasu tímto elegantním dekorativním ptačím pítkem ozdobeným květinovými úponky a motýlem.

Zahradní pítko (miska je odnímatelná) v rezavém vzhledu se zemním hrotem a vysokou podpěrou, kterou mohou prorůstat např. popínavé rostliny, je ideální pro vaši zahradu.

Vaši ptačí kamarádi si díky pítku mohou dopřát osvěžení, popřípadě může sloužit i jako lázeň či klasické krmítko. S trendy starožitným hnědým vzhledem se stává nejen praktickým doplňkem, ale také stylovým prvkem do exteriéru.

Rychlá a snadná montáž umožňuje okamžité vytvoření příjemného prostředí pro opeřené návštěvníky. Pítko je vyrobeno z odolného kovu.
Weltbild Dekorativní pítko pro ptáky s květinami a motýlem za skvělou cenu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Weltbild