Kombinace nářadí tvořená ráčnou, bity, ořechy a ručním držákem na minimální ploše. Wera 056490 Bity, hlavice a ráčna 1/4" Zyklop Tool-Check PLUS s držákem 889/4/1 Perfektní jako univerzální společník s množstvím šroubovacích činností. Kvalitní ruční držák bitů s rukojetí Kraftform Plus pro příjemnou ergonomickou práci, při které nevznikají puchýře a mozoly. Tvrdé zóny rukojeti pro vysokou pracovní rychlost, měkké zóny rukojeti pro přenos vysokých utahovacích momentů. Ráčna na bity pro rychlou... Celý popis

Koupit za 1 890 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kombinace nářadí tvořená ráčnou, bity, ořechy a ručním držákem na minimální ploše.
Wera 056490 Bity, hlavice a ráčna 1/4" Zyklop Tool-Check PLUS s držákem 889/4/1

Perfektní jako univerzální společník s množstvím šroubovacích činností. Kvalitní ruční držák bitů s rukojetí Kraftform Plus pro příjemnou ergonomickou práci, při které nevznikají puchýře a mozoly. Tvrdé zóny rukojeti pro vysokou pracovní rychlost, měkké zóny rukojeti pro přenos vysokých utahovacích momentů.

Ráčna na bity pro rychlou práci, když nelze z nedostatku místa šroubovat strojově nebo pomocí běžného nářadí. Rychlé přepnutí levého a pravého chodu pomocí přepínací páčky. Rychlé otáčení (palcem) pomocí rýhování na hlavě ráčny. Zcela jednoduché ovládání jen jednou rukou. Ergonomická hlava/páčka ráčny: Geometrie Kraftform s dokonale tvarovanými dosedacími plochami pro prsty. Díky přímému upnutí bitů v hlavě ráčny minimalizovaná výška nástroje pro úzké pracovní prostory. Malý zpětný úhel 6° pro přesnou práci.

Robustní zápustkově kované celoocelové provedení. Max. utahovací moment minimálně 65 Nm. Držák bitů Rapidaptor s rychloběžným pouzdrem: Lze použít jako prodloužení, pro bleskovou výměnu i těch nejmenších bitů bez použití pomocného nářadí jen jednou rukou.

Houževnaté bity, pro univerzální použití. Ořechy téměř pro veškeré ruční a strojové použití. S identifikátorem nářadí „Take it easy“ s barevným označením podle velikostí – pro jednoduché a rychlé nalezení potřebného nářadí. Drsný povrch pro snadné uchopení i s mastnýma rukama. Se zajišťovací drážkou pro kuličku. Na šrouby a matice s vnějším šestihranem. Z matně chromované chromvanadové oceli.

Rozsah dodávky:
8001 A ocelová ráčna.
813 držák bitů s rychloupínákem.
29x torzními bity: ploché 1 x 5,5 mm; křížový PH 2 x PH 1/3 x PH 2/1 x PH 3; křížový PZ 1 x PZ 1/3 x PZ 2/3 x PZ 3; Torx T 10/15/20/25/30/40; Torx Tamper TR 10/15/20/25/30; vnitřní šestihran SW 3/4/5/6/8 mm.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Wera
Držáky bitů ano

Podobné produkty