Rozměry hedvábného šátku jsou 53 cm x 53 cm. Šátky jsou vyráběny ručně a tak se rozměr může mírně lišit. Materiál: 100% morušové hedvábí, kvalita obvyklá pro šátky 12 vláken. Šátek je zabalen v krásné dárkové krabičce z kratfového papíru, takže už ho stačí jen předat. Krabička zaujme kvalitou a promyšleným designem. Na přední straně má natištěnou jmenovku, takže stačí jen napsat jméno obdarované osoby a na zadní straně zavírání ve tvaru srdce.   POKYNY K ÚDRŽBĚ - Šátek se může prát pouze ručně... Celý popis

Koupit za 790 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Rozměry hedvábného šátku jsou 53 cm x 53 cm. Šátky jsou vyráběny ručně a tak se rozměr může mírně lišit.

Materiál: 100% morušové hedvábí, kvalita obvyklá pro šátky 12 vláken.

Šátek je zabalen v krásné dárkové krabičce z kratfového papíru, takže už ho stačí jen předat. Krabička zaujme kvalitou a promyšleným designem. Na přední straně má natištěnou jmenovku, takže stačí jen napsat jméno obdarované osoby a na zadní straně zavírání ve tvaru srdce.

 

POKYNY K ÚDRŽBĚ

- Šátek se může prát pouze ručně v teplotě vody do 40° C.

- Nebělit.

- Jemný prací prostředek. Na praní doporučujeme použít náš 100% přírodní přípravek na hedvábí Maille Câline, Přírodní prací mýdlo, KERZON, 500 ml.

- Sušit v rozprostřeném stavu ne na přímém slunci.

- Žehlit při maximální teplotě 110° C, opatrně při napařování

- Chemicky čistit omezenými postupy benzinem, trifluortrichloretanem tetrachloretenem nebo monofluortrichlormetanem (nechat profesionálům).
Zobrazit více