Stan pro králíky, větší hlodavce, drobnější kočky a psy je příjemným pelíškem, kam se mohou po napínavých dobrodružstvích schoulit a odpočívat. Jemný plyš zahřeje unavené tlapky a mazlíček se do něj může zabořit a užívat si pohody. Díky pružným výztuhám z umělé hmoty drží stan stabilní tvar a lze ho jednoduše složit, pokud ho potřebujete přemístit. Stan má protiskluzové dno. Vyjímatelnou plyšovou vložku můžete použít také jako příjemný pelíšek či podložku třeba na gauč. Ideální zejména pro drobnější... Celý popis

Koupit za 180 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Stan pro králíky, větší hlodavce, drobnější kočky a psy je příjemným pelíškem, kam se mohou po napínavých dobrodružstvích schoulit a odpočívat. Jemný plyš zahřeje unavené tlapky a mazlíček se do něj může zabořit a užívat si pohody.

Díky pružným výztuhám z umělé hmoty drží stan stabilní tvar a lze ho jednoduše složit, pokud ho potřebujete přemístit. Stan má protiskluzové dno.

Vyjímatelnou plyšovou vložku můžete použít také jako příjemný pelíšek či podložku třeba na gauč. Ideální zejména pro drobnější až středně velké mazlíčky jako zakrslé králíky, morčátka, teddíky, činičily, fretky, menší plemena psů, kočky atd.

Potah lze odejmout a prát při 30°C.

Barva: šedá, tyrkysová, žlutá

Rozměry: 37x35x37 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Trixie
Materiál plastové
Druh pelíšky
Určení pro morčata
Barva vícebarevné