Wilson Staff Infinite Buckingham pánský putter 34'', pravý pánský putter pravý délka: 34'' Grip: Counter Balance Infinite Shaft: Wilson Staff Infinite COUNTERBALANCED TECHNOLOGY - umisťuje více váhy do hlavy hole a gripu. Více váhy v gripu posouvá bod rovnováhy více k rukám hráče, zvyšuje moment setrvačnosti celé hole a podporuje kontrolovanější a stabilnější patovací úder. NEW GRIP - větší gripy použité na sérii patrů Infinite zklidňují ruce a zápěstí při úderu a omezují nechtěnou rotaci,... Celý popis

Koupit za 4 590 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Wilson Staff Infinite Buckingham pánský putter 34'', pravý

pánský putter
pravý
délka: 34''
Grip: Counter Balance Infinite
Shaft: Wilson Staff Infinite

COUNTERBALANCED TECHNOLOGY - umisťuje více váhy do hlavy hole a gripu. Více váhy v gripu posouvá bod rovnováhy více k rukám hráče, zvyšuje moment setrvačnosti celé hole a podporuje kontrolovanější a stabilnější patovací úder.
NEW GRIP - větší gripy použité na sérii patrů Infinite zklidňují ruce a zápěstí při úderu a omezují nechtěnou rotaci, což vede k větší vyrovnanosti na greenech.
DOUBLE MILLED FACE - dvojitě frézovaná úderová plocha podporuje konzistentní rolování, zásah míče a kontrolu vzdálenosti.
DARK ANTI-GLARE FINISH - ikonické tvary patrů byly zmodernizovány, každý typ má rovnoběžné a kolmé pomocné linky zjednodušující zamíření a použit byl kouřově šedý PVD lak.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Wilson
Strana levá