Tohle je ta nejodolnější střelecká plachta na trhu Ideální tréninková pomůcka pro profesionály s pořádnou ránou. ✅ Klady - Výrobcem autorizovaná plachta na střelbu pukem - Profesionální varianta Heavy Duty - Pasuje na jakoukoliv branku o velikosti 72" - Přiděláte k brance za pár minut - Drží pevně díky gumicukům, které jsou schované - Výborný doplněk pro trénink přesnosti střelby ❌ Zápory - Žádné jsme nenašli :-) Střelba bez kompromisů Tahle plachta je jednoznačně TOP střeleckou plachtou... Celý popis

Koupit za 2 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Tohle je ta nejodolnější střelecká plachta na trhu

Ideální tréninková pomůcka pro profesionály s pořádnou ránou.

✅ Klady

- Výrobcem autorizovaná plachta na střelbu pukem

- Profesionální varianta Heavy Duty

- Pasuje na jakoukoliv branku o velikosti 72"

- Přiděláte k brance za pár minut

- Drží pevně díky gumicukům, které jsou schované

- Výborný doplněk pro trénink přesnosti střelby

❌ Zápory

- Žádné jsme nenašli :-)

Střelba bez kompromisů

Tahle plachta je jednoznačně TOP střeleckou plachtou mezi všemi, které si můžete pořídit. Pokud chcete trénovat bez jakýchkoliv kompromisů, berte ji.

Střelecká plachta je jeden z nejdůležitějších doplňků k hokejové brance. Díky ní budete velmi efektivně trénovat přesnost své střelby, což na ledě udělá rozdíl mezi klasickým a rozdílovým hráčem. Tento model má klasicky 4 otvory v rozích branky a 1 ve středu. Přesnost střelby tak nacvičíte dokonale.

Plachta Winnwell Accushot Heavy Duty má rozměr 72" a je tedy vhodná na všechny typy branek velikosti 72". Výhodou u téhle plachty jsou gumicuky, které přiděláte za síť. Nejsou tak obtočené na tyčích a nikdy je netrefíte pukem.

Plachtu přiděláte na bránu do minuty

Střeleckou plachtu Winnwell Accushot Heavy Duty přiděláte k brance jednoduše a rychle pomocí gumicuků. Ty přichytíte trošku jiným systémem než u plachty Accushot 72" nebo u verze s lapači puků Accushot Pro Shot 72". Tady je totiž přichytíte za síť. Je to proto, abyste měli 100% jistotu, že když trefíte tyč, neutrpí tím gumicuk.

Samotné gumicuky mají hned několik výhod. Zajišťují jisté a pevné přidělání plachty k tyčím a zároveň fungují částečně jako pružina, která tlumí nárazy puků do plachty.

Plachtu Heavy Duty nezničíte ani pořádnou bombou

Pálili jsme na ni, jak jen to šlo, ale tady nemáte šanci cokoliv poničit. Už po prvních střelách nám to bylo více než jasné. Materiál samotné plachty je opravdu pevný, má sílu 1 800 D. Výhodou je také to, že plachta obepíná tyče kolem dokola, takže vám puk nezapadne do nechtěné mezery, které někdy bývají u špatně natáhlé klasické verze střelecké plachty.

Gumicuky, které plachtu drží, jsou uchycené za síť branky, a ne kolem tyčí. To znamená, že je nikdy netrefíte. Právě proto Winnwell tuhle plachtu doporučuje pro střelbu pukem, prakticky není šance, jak byste ji mohli při tréninku zničit.

Střelecká plachta drží na brance jako přibitá

Celkem 12 gumicuků se stará o to, aby plachta poctivě držela na jakékoliv bráně velikosti 72". V balení budete mít ještě jeden navíc pro případ, že byste některý časem ztratili.

Ve spodní části má plachta speciální železné pruty, které ji natahují dolů a perfektně tak vypnou.

Tahle plachta vypadá a funguje na brance celkově super. Titul "vlajkové lodi mezi plachtami na hokejové branky" ji tak náleží naprosto po právu.

Nadchne každého hokejistu

Vyzkoušeli jsme si všechny 3 plachty, které má Winnwell v nabídce. Jak model Winnwell Acushot 72", tak verzi s lapači puků Winnwell Accushot Pro Shot. Jsou parádní, avšak model Winnwell Accushot 72" Heavy Duty je ještě o kousek dál. Snese s přehledem zátěž klubového profesionálního tréninku, což i vypovídá o tom, proč v ní má kanadská firma Winnwell takovou důvěru. Trénink s touto plachtou je prostě bez jakýchkoliv kompromisů.

AUTORIZOVANÝ
PRODEJCE
Jsme autorizovaný prodejce tréninkových pomůcek a zároveň výhradní prodejce značky Winnwell pro ČR. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací, a také garanci originálních produktů z oficiální distribuční sítě pro Českou republiku a Evropu.

PRODUKTY TESTUJEME
V PRAXI
Většinu tréninkových pomůcek v naší nabídce jako jediný e-shop v ČR podrobně testujeme přímo v praxi, natáčíme videorecenze a vytváříme produktům vlastní fotky. Díky tomu produkty detailně známe a dokážeme vám k nim dát maximum informací a poradit jaké přesně vybrat.

GARANCE
100% SERVISU
U nás to není jen klišé. Soustředíme se maximálně na servis před, během, ale i po nákupu. Máte-li jakýkoliv problém, vždy uděláme vše, co je v našich silách, abychom ho společně vyřešili a byli jste spokojeni. Tohle je jedna z věcí přes kterou u nás nejede vlak a ručíme za to vlastními jmény!

Názor Experta
Daniel Višňák

Spoluzakladatel x-trenink.cz & specialista na tréninkové pomůcky

"Je to vlajková loď mezi všemi střeleckými plachtami. Asi tak by se dala shrnout tahle plachta do jedné věty.

Winnwell tuto plachtu jako jedinou doporučuje přímo na střelbu puky. Otestovali jsme ji v praxi, stejně jako klasickou verzi plachty Winnwell Accushott nebo variantu plachty s lapači puků Accushot Pro Shot. Všechny byly super a vydržely. U Heavy Duty máte ale jistotu, přes kterou nejede vlak.

Vydrží střely od dospělých hráčů v plné palbě. Často ji můžete vidět také v klubech, kde slouží i několik let jako pomocník při letní přípravě hokejistů. I to vypovídá o tom, jak moc odolná je a kolik toho vydrží.

Pokud chcete plachtu, u které se nemusíte dívat doprava ani doleva, a prostě se na ni spolehnout, tak máte před očima ten správný model.

Když si k ní pořídíte ještě branku Heavy Duty, která je stejně jako tahle plachta tou neodolnější bránou na hokejový trénink, budete mít doma zázemí, které vám vydrží možná až do vašeho hokejového důchodu. :-)

Za mě je to jednoznačně nejlepší střelecká plachta na hokejový trénink."
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Winnwell