Woom 5 2022

0 %
(0 hodnocení)

WOOM 5 MOON GREY - ultralehká dětská kola 24" lehké dětské kolo pro děti ve věku od 7 - 11 let s výškou 125 - 145 cm. - rám: lehký, vysoce kvalitně zpracovaný AA-6061 hliník - vidlice z chrom molybdenové oceli - hmotnost: 8,7 kg - řazení: Micro Shift - počet převodů: 7 Toto kolo z rakouské produkce má 24" kola a váží pouhých 8,7 kg. Lehké kolo je určeno pro děti od 7 let s minimální výškou 125 cm. Délka vnitřní nohy by měla být aspoň 67 cm. Vyrábí se ve čtyřech barvách. Tmavě modrá, šedá,... Celý popis

Koupit za 13 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

WOOM 5 MOON GREY - ultralehká dětská kola

24" lehké dětské kolo pro děti ve věku od 7 - 11 let s výškou 125 - 145 cm.

- rám: lehký, vysoce kvalitně zpracovaný AA-6061 hliník
- vidlice z chrom molybdenové oceli
- hmotnost: 8,7 kg
- řazení: Micro Shift
- počet převodů: 7

Toto kolo z rakouské produkce má 24" kola a váží pouhých 8,7 kg. Lehké kolo je určeno pro děti od 7 let s minimální výškou 125 cm. Délka vnitřní nohy by měla být aspoň 67 cm. Vyrábí se ve čtyřech barvách. Tmavě modrá, šedá, mintová a červená. Mezi hlavní přednosti patří důmyslná geometrie rámu pro vzpřímenou polohu jezdce, 7stupňová přehazovačka, rychloupínák pod sedlovkou a pláště Kenda s reflexním páskem. ☝ Předpokládaná doba naskladnění se týká nyní nakupujících zákazníků. Vzhledem ke komplikované situaci ve výrobě kol je možné, že se doba dodání objednávky může opozdit. ☝ Ke kolu si můžete vybrat spoustu doplňků. Výrobce si vyhrazuje právo na změnu v konfiguraci kola. 

Upozorňujeme, že obsahem zásilky je vždy samotné kolo bez další volitelné výbavy (není-li domluveno či výslovně avizováno jinak). Tedy bez doplňků, nářadí na seřízení apod. Kola na produktových snímcích se mohou v určitých detailech lišit oproti kolům prodávaným. Výrobce si vyhrazuje právo na změnu specifikací a vzhledu produktů bez předchozího upozornění.
Zobrazit více

Bazarové nabídky

Podobné produkty