Woom green 2021

80 %
(3 hodnocení)

Dětská helma Woom XS new Kvalitní helma na kolo od rakouské firmy Woom. Ke svým kolům vyvinuli i vlastní přilbu Woom - aby chránila celou hlavu a zároveň byla dobře odvětraná. Má i magnetickou přezku pro snadné zapínání bez skřípnutí. Jednoduché designy sladěné s edicí dětských kol Woom.Dětská helma Woom je atestována nejen pro dětské kolo, ale i jako dětská přilba na skateboard a inline brusle.  Vhodné: Pro děti s obvodem hlavy od 46 do 50 cm Technologie výroby: in-mold technologieVarianty: více... Celý popis

Koupit za 1 540 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dětská helma Woom XS new
Kvalitní helma na kolo od rakouské firmy Woom. Ke svým kolům vyvinuli i vlastní přilbu Woom - aby chránila celou hlavu a zároveň byla dobře odvětraná. Má i magnetickou přezku pro snadné zapínání bez skřípnutí. Jednoduché designy sladěné s edicí dětských kol Woom.Dětská helma Woom je atestována nejen pro dětské kolo, ale i jako dětská přilba na skateboard a inline brusle. 

Vhodné: Pro děti s obvodem hlavy od 46 do 50 cm Technologie výroby: in-mold technologieVarianty: více barev
Dětská helma na kolo Woom XS, S, M - zkušenosti, rezenze, test

Značka Woom vyrábí ultralehká dětská kola i svoje doplňky, nyní je možnost dokoupit i helmu sladěnou s kolem.
Míry nejnovějších modelů (od roku 2021):
dětská helma Woom XS - pro obvod hlavy 46 - 50 cmdětská helma Woom S - pro obvod hlavy 50 - 53 cmdětská helma Woom M - pro obvod hlavy 53 - 56 cm
Helma má vzadu trochu jiný tvar, než jste běžně zvyklí, cílem výrobce bylo, aby helma chránila i celý zátylek.
Kromě stahovacího kolečka vzadu je možné také vyměnit výstelky (tloušťka 3 a 6 mm) a tím regulovat velikost helmy (nemusí být u všech velikostí).
      
Helma má 24 větracích otvorů, aby se dětem nepotila hlava. Dobrou vychytávkou, kterou nemají dětské helmy často je (u je magnetická spona, která se snadno zapíná. Stači k sobě přiložit, magnet obě části spony přitáhne a je to. Děti se ale rozepínání budou muset nacvičit, spona lze rozepnout jen v jednom směru. Pod bradou je zároveň dostatečná molitanová ochrana, takže helma nebude děti tlačit.
     
Co se mi zdá jako zajímavá vychytávka, kterou jsem jinde neviděla, že nemusíte dětem štelovat pásky kolem uší. Jsou udělané napevno, tvar kolem ucha tvoří textilní lanko. Na něm je napevno zašité očko s páskem, který vede pod bradu. Dále je jinak udělaný štítek proti slunci. U většiny helem ho tvoří tenký plast, zde je silnější, vypadá na bázi materiálu něco jako "plast-guma", je trochu pružný, takže se nemusíte bát, že ho dítě zlomí či ztratí. 
       
Plastové pásky na stažení vevnitř nejsou po celém obvodu, ale na druhou stranu, to jsem viděla jen u Abus helem, běžně to nebývá. Asi jen malou výtku bych měla, že bych v ceně helmy očekávala aspoň malou blikačku v utahovacím kolečku. Jinak je helma vyladěná včetně detailu, který vám, stejně jako mně, může vykouzlit úsměv na tváři:-)
     Jako doplněk doporučujeme české čepice pod cyklistickou helmu, které chrání i uši!

Helmy Woom vám rádi doporučujeme.
Testujeme za vás, nakupte helmy Woom u nás!                 -- E. Šenkyříková, e-shop Neobyčejně --
Doporučujeme články:

//
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Woom
Určení dětské/juniorské
Modelový rok 2021
Barva zelená