Work Sharp WSBCHPAJ-I Benchtop Brusný systém Work Sharp Precision Adjust lze nastavit do libovolného úhlu od 15 do 30 stupňů. Na rozdíl od běžných systémů, které mají několik otvorů pro zvolení požadovaného úhlu, má Precision Adjust seřizovací šroub pro nastavení vašeho, zvoleného úhlu. Chcete-li přidat další stupeň nebo dva, jednoduše otočíte nastavovacím šroubem. Upínací kleště na nože jsou vyrobeny tak, aby bezpečně a pečlivě držely váš nůž. Ten je upnutý čelistmi, které mají mezi nožem a svorkou... Celý popis

Koupit za 1 641 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Work Sharp WSBCHPAJ-I Benchtop
Brusný systém Work Sharp Precision Adjust lze nastavit do libovolného úhlu od 15 do 30 stupňů. Na rozdíl od běžných systémů, které mají několik otvorů pro zvolení požadovaného úhlu, má Precision Adjust seřizovací šroub pro nastavení vašeho, zvoleného úhlu. Chcete-li přidat další stupeň nebo dva, jednoduše otočíte nastavovacím šroubem.
Upínací kleště na nože jsou vyrobeny tak, aby bezpečně a pečlivě držely váš nůž. Ten je upnutý čelistmi, které mají mezi nožem a svorkou vrstvu gumy. Tím se zabrání jak poškrábání čepele, tak pevnějšímu stisku. K upnutí čepele do čelistí, nepotřebujete žádné další nástroje či nářadí. Upínacím kolečkem čelisti povolíte nebo dotáhnete. Velkou výhodou oproti běžným brusným systémům je, že již upevněný nůž v čelisti můžete snadno přetočit na opačnou stranu a pokračovat v broušení.
Tento nastavitelný brusný systém Precision Adjust obsahuje 3 brusky zabudované do rotační tyče. Prvním je hrubý diamant (zrnitost 320), který lze použít na tupé nebo poškozené nože. Střední diamant (zrnitost 600) zjemňuje řeznou hranu a jemná keramika dodá vašemu noži velmi jemný břit. Chcete-li změnit zrnitost broušení, stačí pootočit brusnou tyč a zvolit požadovanou zrnitost.
Odstranění vodící brusné tyče je jednoduché, je pevně drženo pomocí magnetu, takže nemusíte ztrácet čas nějakým rozebíráním. Nezapomeňte si brusný systém a kameny po každé práci precizně očistit.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce WorkSharp