ProfiPAD Plus je nová kompaktní dotyková pokladna s předinstalovanou aplikací Profi Účtenka. Dotyková pokladna ProfiPAD Plus je nástupce staršího modelu ProfiPAD. Jedná se o novou velmi elegantní generaci dotykové pokladny s tenkým tělem 1,78 cm, která má řadu vylepšení. Je rychlejší díky větší operační paměť 1 GB (RAM) a novému úspornému procesoru 1,3 GHz. Interní paměť je zvětšena ze 4 na 8 GB (ROM). Výsledkem je rychlejší odezva při práci se zařízením. Dále je ProfiPAD Plus osazen novější,... Celý popis

Koupit za 4 828 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

ProfiPAD Plus je nová kompaktní dotyková pokladna s předinstalovanou aplikací Profi Účtenka.

Dotyková pokladna ProfiPAD Plus je nástupce staršího modelu ProfiPAD. Jedná se o novou velmi elegantní generaci dotykové pokladny s tenkým tělem 1,78 cm, která má řadu vylepšení. Je rychlejší díky větší operační paměť 1 GB (RAM) a novému úspornému procesoru 1,3 GHz. Interní paměť je zvětšena ze 4 na 8 GB (ROM). Výsledkem je rychlejší odezva při práci se zařízením.

Dále je ProfiPAD Plus osazen novější, optimalizovanou verzí Androidu 7.1 Dotykový displej má velikost 5,45" s rozlišením 1440 x 720 a pozorovací úhel obrazovky je až 178°, takže vidíte na displej velmi dobře i ze strany při denním světle. Připojení k internetu zajišťuje moderní 4G technologie (nano SIM) včetně duální Wi-Fi (2,4 a 5 GHz). Konektivitu doplňuje Bluetooth 4.0 a USB-C konektor (OTG), který slouží také k rychlému nabíjení zařízení.

Další inovací je rychlejší tiskárna, která umožňuje tisk až 70 mm/s. Kotoučky s termopapírem o šířce 58 mm mohou mít návin 50 mm, ušetříte tak při nákupu termokotoučků. Životnost tiskové hlavy dosahuje 50 km tisku. Součástí balení je nabíjecí adaptér.

Předinstalovanou pokladní aplikací je oblíbená Profi Účtenka, která umožnuje velmi jednoduše vystavit pokladní doklad a odeslat informaci do EET. Profi Účtenka má neomezený počet položek a skupin zboží. Podporuje finanční i položkový prodej, umožňuje zadávat slevy, cizí měny a je možné tisknout denní přehled prodeje. Profi Účtenka podporuje několik jazykových mutací (CZ, SK, EN, DE, RU, VI).

Pokud hledáte dotykovou pokladnu pro mobilní prodej nebo pro menší kamennou provozovnu, případně restauraci, je ProfiPAD Plus ideální volba.

Záruka na zařízení je 2 roky.

Technické parametry

*Rozlišení: 1440 x 720

*Úhlopříčka: 5,45"

*Typ dotykové plochy: Kapacitní

*Operační paměť: 1 GB

*Operační systém: Android 7.1

*Vnitřní paměť: 8 GB

*Rozměry (Š x V x H): 80 x 17,8 x 219 mm

*Slot na SIM kartu: ano

*QR/EAN čtečka: Ano

*Kapacita akumulátoru: 2580 mAh / 7,6 V

*4G: Ano
Související odkazy

- Web výrobce
Související dokumenty

- Produktový list
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sunmi
Bluetooth ano
Čtečka karet ne
WiFi ano
LAN(RJ45) ne
Paralelní port ne
Skener ano
Sériový port (RS-232) ne
USB ano
Termotiskárna ano
Zobrazit více parametrů