Xiaomi Mi Electric Scooter 3

91 %
(22 hodnocení)

Xiaomi Mi Electric Scooter 3 černá dojezd 30 km | rychlost 25 km/h | výkon 600 W | konstrukce z leteckého hliníku Může třetí generace nejoblíbenější elektrické koloběžky přinést pozitivní změny? Tak to si pište! Staví totiž na osvědčených principech z minulých řad, které zdokonaluje a do popředí ve vylepšených funkcích posouvá jak jízdní komfort, tak i samotné bezpečí jezdce včetně lepší manipulace a kontrolovatelnosti. Co prošlo změnami?: vyšší výkon motoru účinnější kotoučová brzda inteligentnější... Celý popis

Koupit za 9 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Xiaomi Mi Electric Scooter 3 černá

dojezd 30 km | rychlost 25 km/h | výkon 600 W | konstrukce z leteckého hliníku

Může třetí generace nejoblíbenější elektrické koloběžky přinést pozitivní změny? Tak to si pište! Staví totiž na osvědčených principech z minulých řad, které zdokonaluje a do popředí ve vylepšených funkcích posouvá jak jízdní komfort, tak i samotné bezpečí jezdce včetně lepší manipulace a kontrolovatelnosti.

Co prošlo změnami?:

vyšší výkon motoru
účinnější kotoučová brzda
inteligentnější baterie s lepší úsporou
více reflexních prvků
kvalitnější konstrukce
zcela nový integrovaný displej

Na druhý konec města za pár minut

Výhody a přednosti elektrických koloběžek snad už ani není potřeba zmiňovat. Při projíždění zacpanými ulicemi s větrem ve vlasech si o nich rychle uděláte obrázek sami. Za zmínku spíše stojí jízdní vlastnosti, které jsou díky novému a více než dvakrát výkonnějšímu motoru (oproti předchozí verzi) o krok dál. S výkonem 600 W se tak dočkáte plynulých, ale především svižných rozjezdů a bez příšlapu zdoláte pohodlně až 16% stoupání.

výkon 600 W
zdolá 16% stoupání

Rychlost pro každou situaci

Maximální rychlost koloběžky se drží stále na 25km/h a se solidním dojezdem až 30 km si můžete brázdit cyklostezky nebo silnice ve 3 různých rychlostních režimech. Pospícháte do práce? Zapněte režim S (sport) a využijte maximální rychlost. Na běžné projížďky zase zvolte režim D (drive), který kolísá mezi 0-20 km/h. A v zácpě či při procházce s kamarády bez vozítka přijde vhod režim chůze (pedestrian).

max. rychlost 25km/h
dojezd 30 km
3 jízdní režimy

Každé brzdění nabijí

Nová dvojitá kotoučová brzda umí efektivněji, a především bezpečněji reagovat na vaše brzdění. Navíc podstatně prodlužuje samotnou životnost brzdného systému. Výdrž baterie zase prodlužuje integrovaný systém KERS využívající přebytečnou energii vzniklou bržděním k dobíjení inteligentní baterie, která se nově přepne po 10 dnech bez využívání do režimu spánku, aby šetřila co nejvíce energie.

dvojitá kotoučová brzda
rekuperace energie KERS
inteligentní baterie

Design jako ze škatulky

Čistší design je oproti předchozím generacím zase více odolný proti vniknutí prachu a jiných nečistot do vnitřních prostor, je vybaven větším počtem reflexních prvků a díky šasi z leteckého hliníku redukuje lépe ztráty rovnováhy. Poslední příjemnou změnou je pak nový displej s přehlednějšími prvky a intuitivním ovládání. Chcete změnit jízdní režim? Stačí dvakrát zmáčknou tlačítko. S dalším nastavením včetně zamykání koloběžky vám pomůže doprovodná mobilní aplikace Mi Home.

šasi z leteckého hliníku
huštěné pneumatiky
doprovodná mobilní aplikace Mi Home
čistší displej
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Xiaomi
Výkon 600 W
Hmotnost 13.2 kg
Nosnost 100 kg
Max. rychlost 25 km/h
Dojezd 30 km
Chopper ne
Se sedlem ne
Kapacita baterie 7650 mAh
Skládací ano
Stupeň krytí IP 54
Barva šedé
Rozměry 113 x 43 x 118
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty