Udržujte teplo domova pohodlně a klidně i na dálku! Proč zrovna Xiaomi Smart Space Heater S? Tento přímotop s inteligentním ovládáním i na dálku přes aplikaci Xiaomi Home disponuje přesným digitálním termostatem se 6 úrovněmi teploty a 4 časovači. Dále u něj najdeme funkci automatického vypnutí při převrácení, ochranu proti přehřátí a dětskou pojistku. S vysokým výkonem 2 200 W vytopí prostor velmi rychle a je založen na tiché a pohodlné technologii konvekčního vytápění. Také je odolný proti stříkající... Celý popis

Koupit za 3 627 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Udržujte teplo domova pohodlně a klidně i na dálku!
Proč zrovna Xiaomi Smart Space Heater S?
Tento přímotop s inteligentním ovládáním i na dálku přes aplikaci Xiaomi Home disponuje přesným digitálním termostatem se 6 úrovněmi teploty a 4 časovači. Dále u něj najdeme funkci automatického vypnutí při převrácení, ochranu proti přehřátí a dětskou pojistku. S vysokým výkonem 2 200 W vytopí prostor velmi rychle a je založen na tiché a pohodlné technologii konvekčního vytápění. Také je odolný proti stříkající vodě díky certifikaci IPX4.
Základní specifikace:

- Rozměry: 78 × 21,6 × 52,6 cm
- Hmotnost: 5,7 kg
- Výkon: 2 200 W
- Jmenovité napětí: 230 V, 50 Hz
- Plocha: 10–20 m²
- Teplota: 18–28 °C
- Časovač: 1/3/5/9 h
- Konektivita: 2.4GHz Wi-Fi
- Mírná konvekce a proudění vzduchu
- Voděodolnost IPX4
- Xiaomi Home app
- Přednastavená doba vypnutí
- Automatické vypnutí při převržení
- Bezpečnostní snímač přehřátí
- Dětská pojistka
Jaké jsou výhody Xiaomi Smart Space Heater S?
Chytrý přímotop Xiaomi Smart Space Heater S využijete jak v prostoru bytu nebo domu, tak i na chatách nebo chalupách. Díky inteligentnímu ovládání přes aplikaci Xiaomi Home jej můžete zapnout i na dálku a budete se tak vracet rovnou do vyhřátého domova. S extra vysokým výkonem 2 200 W začne přímotop vydávat teplo velmi rychle.

Svým specifickým potřebám vytápění se můžete přizpůsobit pomocí 4 časovačů (1/3/5/9 h) a 6 úrovní nastavení ohřevu (18/20/22/24/26/28 °C). Co se týká úspory energie, přímotop velmi chytře reguluje okolní teplotu tím, že snímá momentální teplotu v místnosti a přizpůsobuje se konkrétnímu nastavení. V praxi to funguje tak, že když je okolní teplota nižší než přednastavená teplota, bude Xiaomi Smart Space Heater S automaticky pokračovat v ohřevu. Naopak když okolní teplota dosáhne přednastavené teploty, automaticky sníží výkon nebo přestane hřát. Díky vestavěnému nastavitelnému termostatu udrží ohřívač váš domov na příjemné teplotě a je energeticky úspornější než mnoho elektrických ohřívačů bez termostatu.

Přímotop vyzařuje teplo obousměrně, a tak se přirozené šíří do celé místnosti. Ohřátý vzduch stoupá vzhůru a studený klesá dolů, čímž vzniká konvekční efekt pro cirkulaci vzduchu a vytápění místnosti. Široké přední a horní vzduchové kanály umožňují vytápění i okolních prostor a konvekční horký vzduch proudí v obou směrech shora a ze stran. Zapomeňte na suchý vzduch a hluk – tento přímotop nebude narušovat váš noční spánek a ráno se nebudete budit s vysušenými rty nebo hrdlem.

Důležitým prvkem bezpečnosti je rozhodně ochrana proti přehřátí, automatické vypnutí při převrácení, dětská pojistka a odolnost proti stříkající vodě díky certifikaci IPX4.
Pro koho je Xiaomi Smart Space Heater S určený?
Tento přímotop je vhodný pro všechny, kteří mají rádi teplo nebo si jen chtějí sem tam doma přitopit, aniž by museli naplno využívat centrální vytápění. Skvělý je také na chaty nebo chalupy.
Čím vás Xiaomi Smart Space Heater S dostane?
Díky optimalizovanému designu potrubí teplota stoupá rychleji a teplo se rychle šíří po celém domě. Vzhledem k jednoduchému a praktickému designu těla je ohřívač malý, flexibilní a snadno se přemisťuje. Integrovaný sušák pojme 1,5 kg suchého prádla během zahřívání.

Máme pro vás také praktický tip: Při použití elektrického ohřívače se doporučuje nejprve nastavit termostat na maximální teplotu a zavřít dveře a okna, aby se místnost vytopila. Udržujte teplo, aby se nerozptýlilo po dobu 20-30 minut a poté upravte teplotu podle svých preferencí. Účinek topení bude po předehřátí místnosti lepší.

Pozor: Faktory, jako je výška domu a izolace, ovlivní účinek vytápění. Samostatně postavené budovy s omezenou izolací, nové budovy s vysokou úrovní vlhkosti mohou také ovlivnit výkon vytápění. Pokud se váš dům nachází v nejvyšším patře s omezeným slunečním zářením, má velká prosklená okna nebo se nachází v chladné oblasti, může to také ovlivnit proces vytápění. Ve výše uvedené situaci se doporučuje používat ohřívač na ploše ne větší než 10 m². Za optimálních okolností lze výkon ohřívače použít v oblastech do 20 m².
Potřebujete poradit?
Všem svým zákazníkům poskytujeme kvalitní zákaznický servis, proto jsme pro vás k dispozici každý pracovní den od 9:30 do 18:00. Sídlíme v Brně, takže se můžete zastavit i osobně, velmi rádi vám poradíme. Těšíme se na vás! Více informací naleznete ZDE.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Xiaomi
Výkon 2.2 kW
Hmotnost 5.7 kg
Příkon 2200 W
Wifi ano
Umístění volně stojící
Barva bílá
Výška 52.6 cm
Hloubka 21.6 cm
Šířka 78 cm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty