Xiaomi Robot Vacuum X20+

97 %
(7 hodnocení)

Vlajková loď mezi robotickými vysavači Představujeme Xiaomi Robot Vacuum X20+, zcela novou vlajkovou loď, která překonává očekávání. Díky výkonné základnové stanici, vysokému výkonu vysávání a mopování, hbitému vyhýbání se překážkám a inteligentní interakci dokáže bez námahy vyřešit všechny vaše potřeby v oblasti čištění podlah. Je čas užít si bezproblémový život. Perfektní rychlost rotace S rychlostí rotace 180 ot./min uspokojí mopové podložky všechny vaše potřeby při čištění podlah tím, že účinně... Celý popis

Koupit za 11 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Vlajková loď mezi robotickými vysavači
Představujeme Xiaomi Robot Vacuum X20+, zcela novou vlajkovou loď, která překonává očekávání. Díky výkonné základnové stanici, vysokému výkonu vysávání a mopování, hbitému vyhýbání se překážkám a inteligentní interakci dokáže bez námahy vyřešit všechny vaše potřeby v oblasti čištění podlah. Je čas užít si bezproblémový život.

Perfektní rychlost rotace
S rychlostí rotace 180 ot./min uspokojí mopové podložky všechny vaše potřeby při čištění podlah tím, že účinně odstraňují skvrny od kávy, špínu, vodu a další skvrny v obývacím pokoji a kuchyni.

S-Cross vyhýbání překážkám
Vysavač, vybavený širokoúhlým strukturovaným systémem vyhýbání se světelným překážkám S-Cross, dokáže detekovat nízké překážky a vyhýbat se jim díky širokoúhlému vnímání, a to i za špatných světelných podmínek.

Inteligentní laserová navigace LDS
Laserový navigační systém LDS vytváří přesné 360° skenování vnitřního prostředí a rychle vytváří detailní uspořádání domova. Díky inteligentnímu plánování je trasa čištění optimalizována pro vysoce účinný a důkladný úklid.

Aplikace Xiaomi Home / Mi Home
I když jste mimo domov, můžete jej ovládat na dálku. Řekněte mu, aby uklidil podlahy v obývacím pokoji, ložnici nebo kuchyni jediným kliknutím v aplikaci Xiaomi Home / Mi Home a začal okamžitě vysávat a mopovat.

Praktické sušení mop padu vzduchem
Podložky mopu se rychle nasáknou, otočí a vydrhnou výkonnými vodními tryskami, aby se odstranily nečistoty. Po vyčištění se podložky mopu automaticky vysuší na vzduchu, aby se zabránilo plísním a zatuchlým pachům způsobeným vlhkostí.

Prach už nebude problém
Dvojité automatické vyprazdňování vyprázdní popelnici za pouhých 10 sekund. Velkokapacitní prachový sáček vydrží až 75 dní bez vyprázdnění, takže si můžete užívat čištění bez prachu.

Další technické parametry:

Rozměry: 350 × 350 × 97 mm.
Jmenovité napětí: 14,4V⎓.
Jmenovitý výkon: 75 W.
Čistá hmotnost: 3,67 kg.

Stanice:

Rozměry: 586 × 427 × 340 mm.
Jmenovitý výstup: 220-240V~50/60Hz.
Ohodnocený výstup: 20V⎓1A.
Výkon (během vyprazdňování prachu): 1000 W.
Výkon (během čištění): 30 W.
Napájení (sušení vzduchu + nabíjení): 30 W.

Obsah balení:

Robotický vysavač.
Stanice vše v jednom.
Štětec.
Kryt štětce.
Přihrádka na prach.
Filtr (předinstalovaný).
Boční kartáč.
Sada kabelů.
Držák mopové podložky (2).
Mop Pad (2, předinstalovaný na držáku podložky mopu).
Příručka.

Distribuce:

EU (Global).
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Xiaomi
HEPA filtr ano
Hlučnost 60 dB
Příkon 215 W
Výkon 30 W
Sací výkon 6000 Pa
Barva bílá
Hmotnost 3.67 kg
Výška robota 9.7 cm
Rozeznání překážek bezdotykové
Virtuální zábrana ano
Na zvířecí chlupy ano
Automatické dobíjení ano
Kapacita akumulátoru 5200 mAh
Zobrazit více parametrů