Xiaomi Watch S1 Active

93 %
(80 hodnocení)

Hodinky pro aktivní životní styl! Pokud si o sobě rádi udržujete přehled, tyto hodinky vám budou skvělým společníkem. Jedinečný a poutavý design je jenom začátek! Vyberte si fitness režim na míru a můžete začít. Sledujte spálené kalorie, tepovou frekvenci, okysličení krve a mnoho dalších užitečných parametrů. Jedinečné satelitní systémy vás nikdy nenechají ve štychu. Nikdo nepodá kvalitní výkon bez kvalitního spánku - ke sledování slouží pokročilé monitorování spánku, které vám pomůže zlepšit své... Celý popis

Koupit za 3 190 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Hodinky pro aktivní životní styl! Pokud si o sobě rádi udržujete přehled, tyto hodinky vám budou skvělým společníkem. Jedinečný a poutavý design je jenom začátek! Vyberte si fitness režim na míru a můžete začít. Sledujte spálené kalorie, tepovou frekvenci, okysličení krve a mnoho dalších užitečných parametrů. Jedinečné satelitní systémy vás nikdy nenechají ve štychu. Nikdo nepodá kvalitní výkon bez kvalitního spánku - ke sledování slouží pokročilé monitorování spánku, které vám pomůže zlepšit své návyky. Další užitečnou funkcí je detekce dechu a průvodce dechovými cvičeními. S pomocí hodinek můžete také provádět bezhotovostní platby Mastercard nebo přijímat telefonní hovory. prostřednictvím Bluetooth.

Barevný displej a kovový rámeček

Displej AMOLED s úhlopříčkou 1,43 palců zaručuje jasné barvy a kvalitní zobrazení. Všechny upozornění a hovory budete vidět naprosto jasně. Design je doplněn o elegantní kovový rámeček, který je lehký a nebude vás při sportu nijak omezovat. 

Takovou nabídku ciferníků jste neviděli

Ciferník je velice důležitou součástí hodinek. Vy si můžete vybrat až z 200 různorodých ciferníků, které zahrnují pozadí z oblasti vědy, přírody či technologií. Také si můžete vytvořit ciferník přímo na míru!

Jaké cvičení je libo?

Hodinky vám nabídnou až 117 fitness programů + 19 profesionálních programů. Během vámi zvolené aktivity budou hodinky zaznamenávat tepovou frekvenci, spálené kalorie, rychlost chůze a další parametry. Žijte efektivně! Hodinky jsou také vodotěsné, abyste si je mohli vzít všude.

Další užitečné funkce

Svá oblíbená nastavení si můžete připravit na míru a dostat se k nim stiskem jediného tlačítka. Mezi dalšími funkcemi najdete pět hlavních satelitních systémů určování polohy: GPS, BeiDou, GLONASS, Galileo a QZSS. Hodinky budou rovněž detailně sledovat vaší tepovou frekvenci a upozorní vás na případné abnormality. Užitečné může být také konstantní sledování okysličení krve, detekce dechu či pokročilé monitorování spánku. 

Bezhotovostní platby Mastercard

Pokud připojíte hodinky k platebnímu zařízení Mastercard, můžete bez starostí provádět bezhotovostní platby kdykoli a kdekoli. 

Baterie, která vás podrží

Již žádné strachy o vybitou baterku. Plné nabití můžete očekávat za 2,5 hodiny a následně můžete hodinky používat 12 dní "typicky", 24 dní v režimu úspory baterie a 30 hodin v režimu GPS. 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Xiaomi
Úhlopříčka displeje 1.43 palce
Hmotnost 36 g
Typ displeje AMOLED
Slot pro SIM ne
Voděodolnost a prachuvzdornost ano
NFC ano
Hybridní hodinky ne
Produktová řada Watch S1 Active
Určení unisex
eSIM ne
GPS ano
Snímač tepové frekvence ano
Akcelerometr ano
Gyroskop ano
Snímač okolního osvětlení ano
Vestavěný mikrofon ano
Zabudovaný reproduktor ano
GLONASS ano
Výškoměr ne
Barometr ano
Krokoměr ano
Budík a připomínky ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty