Xiaomi Watch S1 Active

92 %
(139 hodnocení)

Zlepšete svou kondici s Xiaomi Watch S1 Active! Na trh přicházejí Xiaomi Watch S1 Active, chytré hodinky, které vám nabídnou řadu zajímavých funkcí. Disponují 1,43" AMOLED displejem s vysokým rozlišením, 60Hz obnovovací frekvencí, 117 fitness režimy, 19 profesionálními režimy, vodpěodolností 5 ATM, více než 200 ciferníky, až 24denní výdrží baterie či zdravotními funkcemi. Vše, co máte rádi, tak odteď naleznete pohromadě v jednom zařízení. Větší displej a jasnější detaily Díky 1,43" AMOLED displeji... Celý popis

Koupit za 5 593 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Zlepšete svou kondici s Xiaomi Watch S1 Active!
Na trh přicházejí Xiaomi Watch S1 Active, chytré hodinky, které vám nabídnou řadu zajímavých funkcí. Disponují 1,43" AMOLED displejem s vysokým rozlišením, 60Hz obnovovací frekvencí, 117 fitness režimy, 19 profesionálními režimy, vodpěodolností 5 ATM, více než 200 ciferníky, až 24denní výdrží baterie či zdravotními funkcemi. Vše, co máte rádi, tak odteď naleznete pohromadě v jednom zařízení.
Větší displej a jasnější detaily
Díky 1,43" AMOLED displeji s 60Hz obnovovací frekvencí, který nabízí barevnější a zároveň plynulejší zobrazení. Díky stále zapnutému displeji navíc budete moci pohodlněji kontrolovat čas, aniž byste museli otáčet zápěstím. Displej je také jasnější, a proto všechna důležitá oznámení, jako jsou příchozí hovory, upomínky a sportovní oznámení, lze zřetelně zobrazit i při silném osvětlení, např. na slunci.
Lehké, pohodlné a stylové
To jsou chytré hodinky Xiaomi Watch S1 Active! Jsou vybaveny vynikajícím kovovým rámečkem, který je nejen ochrání, ale přidá na špetce stylovosti. Tyto chytré hodinky jsou velmi lehké, váží pouhých 36,3 gramů, a proto je na ruce ani neucítíte. Pohodlí při sportu je totiž na prvním místě. Jsou vyráběny ve třech barevných provedeních - bílé jako měsíc, modré jako oceán či černé jako samotný vesmír. Designu rozhodně přispívá možnost výměny řemínku. Řemínky barevné verze Moon White jsou vyrobeny ze silikony a řemínky dalších dvou barev pak z materiálu TPU. To jsou řemínky, které jsou dodávány výrobcem v balení. Vy si je ale můžete vyměnit. Je libo žlutá, oranžová či zelená? Žádný problém! Stačí si je dokoupit a ihned podtrhnete svůj jedinečný styl. A to také díky možnosti výběru z až 200 ciferníků s různými motivy, jako jsou technologie, sporty, stroje či komiksy. A nebo si navrhněte svůj...
Sportovním nadšencům padnou jako ulité
A proč? Protože přesně monitorují a analyzují klíčové údaje, jako jsou srdeční tep, průměrné tempo či spálené kalorie. Disponují až 117 sportovními režimy, jako jsou cyklistika, skákání přes švihadlo, plavání, chůze, HIIT, běh, tenis, jóga a mnoha dalšími. Čeká na vás také 19 profesionálních režimů, díky kterým si hravě zefektivníte vaše tréninky a dostanete se do kondice i po dlouhé lenošící zimě. Kromě toho je samozřejmě podporována automatická detekce běhu na běžeckém pásu či venku a chůze. Stačí se dát do pohybu!
Přesné zaměření polohy
Xiaomi Watch S1 Active podporují pět hlavních satelitních systémů pro určování polohy: GPS, BeiDou, GLONASS, Galileo a QZSS, a spolu s dvoupásmovou GPSkou dosáhnou rychlejšího a přesnějšího určování polohy. Díky tomu tak obohatíte své sportovní statistiky. A hlavně! Přesně zaznamenáte ušlou, ujetou či uběhnutou trasu. K těm oblíbeným se pak můžete jednoduše vracet a porovnávat své sportovní výkony či posouvat laťku výkonu stále výše a výše.
Žádné obavy z vybití baterie
Tyto chytré hodinky jsou vybaveny masivní 470mAh baterií a spolu s umělou inteligencí dokáží zabezpečit nízkou spotřebu baterie. V typickém režimu používání vám tak vydrží až 12 dní. Pokud budete chtít baterii ještě více šetřit, pak budete nadšeni z 24denní výdrže při používání režimu úspory baterie. A pokud budete mít stále zapnutou GPS, spokojit se budete muset s 30 hodinami. Ale žádné obavy! Díky pohodlnému magnetickému nabíjecímu kabelu dobijete energii raz dva. Tedy za pouhé 2,5 hodiny!
Hravě zastanou funkce telefonu
A to po spárování s tím vaším chytrým. Díky bezdrátovému Bluetooth připojení tak budete moci přijímat telefonní hovory a dokonce zastanou i funkci Handsfree... Jak je to možné? Jednoduše. Hodinky jsou vybaveny vestavěným mikrofonem i reproduktorem, a tak můžete hravě telefonovat při běhu či jiné (ne)sportovní aktivitě. Po pořízení těchto hodinek na našem e-shopu www.xm.cz na vás také čeká bezhotovostní placení. Stačí jednoduše přiložit hodinky k platebnímu terminálu a bezkontaktní zaplatit. A zapomenuto nebylo ani na další pomocníky, jako je například vestavěný hlasový asistent Alexa. Hravě tak zjistíte, jaké je venku počasí, nastavíte budík na ranní vstávání či budete moci ovládat chytrá zařízení ve vaší domácnosti.
Zapomenuto nebylo ani na vaše zdraví
Protože to je tím nejdůležitějším, co ve svém životě máme. Díky aplikaci Mi Fitness budete mít všechny denní zdravotní údaje na dosah ruky. Xiaomi Watch S1 Active dokáží změřit srdeční tep, kondici, spánek, ale také mnoho dalšího. 24hodinové monitorování srdečního tepu si zaslouží obdiv. Zařízení vás hlídá totiž i při vysoce intenzivních sportech, jako je trailový běh či jízda na kole, a dokáže vás upozornit, když je vaše tepová frekvence příliš vysoká. Celodenní sledování srdečního tepu je doplněno o celodenní monitorování kyslíku v krvi či pokročilé monitorování vašeho spánku. Díky záznamům si budete moci vylepšit své spánkové návyky, ale i celkovou životosprávu. Hodinky jsou totiž vybaveny také detekcí stresu a dechovými cvičeními. Těšit se můžete také na vylepšený index zdraví, ve kterém si můžete nastavit své denní cíle v podobě délky stání, kalorií a kroků. Zapomenuto nebylo ani na ženy a jejich sledování menstruačního cyklu. Zdraví bylo, je a bude vždy na prvním místě!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Xiaomi
Úhlopříčka displeje 1.43 palce
Hmotnost 36 g
Typ displeje AMOLED
Slot pro SIM ne
Voděodolnost a prachuvzdornost ano
NFC ano
Hybridní hodinky ne
Produktová řada Watch S1 Active
Určení unisex
eSIM ne
GPS ano
Snímač tepové frekvence ano
Akcelerometr ano
Gyroskop ano
Snímač okolního osvětlení ano
Vestavěný mikrofon ano
Zabudovaný reproduktor ano
GLONASS ano
Výškoměr ne
Barometr ano
Krokoměr ano
Budík a připomínky ano
Zobrazit více parametrů