Renforcé povlečení pro dokonalé pohodlí a klidný spánek Bavlněné povlečení a vlčí máky dodají komfort i romantický styl do vaší ložnice. Jemnost a půvab květin na jemné meruňkovo - béžové v podkladu vytváří elegantní a sofistikovaný vzhled, který doplněný o povlaky na polštářky či o mikroplyšové deky navodí v místnosti kouzelnou atmosféru. Samozřejmostí renforcé bavlny je na dotek příjemný povrch, savost i vzdušnost a odolnost materiálu vůči častému praní. Při praní můžete klidně zvolit vyšší prací... Celý popis

Koupit za 449 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Renforcé povlečení pro dokonalé pohodlí a klidný spánek
Bavlněné povlečení a vlčí máky dodají komfort i romantický styl do vaší ložnice. Jemnost a půvab květin na jemné meruňkovo - béžové v podkladu vytváří elegantní a sofistikovaný vzhled, který doplněný o povlaky na polštářky či o mikroplyšové deky navodí v místnosti kouzelnou atmosféru. Samozřejmostí renforcé bavlny je na dotek příjemný povrch, savost i vzdušnost a odolnost materiálu vůči častému praní. Při praní můžete klidně zvolit vyšší prací teploty úprava bavlny renforcé a kvalitní barvy to vydrží. 
Povlečení na jednu postel má zapínání na knoflíky a skvěle pasuje na naši nabídku kvalitních dek 140x200 a polštářů 70x90 v sekci lůžkoviny.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Xpose
Materiál bavlněné
Rozměry polštáře 70 x 90 cm
Rozměry přikrývky 140 x 200 cm
Zapínání knoflíkové
Barva béžové