2:1:1 BCAA MALATE 2:1:1 BCAA MALATE nejsou jen běžná BCAA. Profesionální sportovci mají jasný požadavek, potřebují trénovat intenzivněji, déle, chtějí cítit méně únavy a potřebují se maximálně rychle zregenerovat a připravit na další trénink či sportovní výkon. BCAA MALATE, která plní nejen funkci běžných BCAA, ale navíc umožňují zvýšit sportovní výkon, snížit pocit únavy a mnohem rychleji zregenerovat. Více energie, méně únavy! BCAA jsou sama o sobě ochráncem a zdrojem energie Vašich pracujících... Celý popis

Koupit za 409 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

2:1:1 BCAA MALATE

2:1:1 BCAA MALATE nejsou jen běžná BCAA. Profesionální sportovci mají jasný požadavek, potřebují trénovat intenzivněji, déle, chtějí cítit méně únavy a potřebují se maximálně rychle zregenerovat a připravit na další trénink či sportovní výkon.

BCAA MALATE, která plní nejen funkci běžných BCAA, ale navíc umožňují zvýšit sportovní výkon, snížit pocit únavy a mnohem rychleji zregenerovat.

Více energie, méně únavy!

BCAA jsou sama o sobě ochráncem a zdrojem energie Vašich pracujících svalů.

BCAA s Citruline Malátem Vám však umožní dostat do svalů více živin a energie a po svalech požadovat vyšší pracovní výkon.

Vysoký svalový výkon však může trvat pouze do doby, kdy se svaly začnou plnit kyselinou mléčnou s odpadním produktem látkové přeměny. Nahromadění kyseliny mléčné Vám pak způsobí snížení výkonnosti, svalovou únavu, bolesti a v některých případech i svalové křeče. A to je většinou konec dobrého tréninku.

Díky Citrulune Malátu, obsaženým v našich BCAA, můžete s plným nasazením trénovat mnohem déle, jelikož právě Citruline Malát je zodpovědný za odstraňování kyseliny mléčné ze svalu a snížení pocitu únavy.

BCAA významně zkracují dobu regenerace po tréninku. Naše BCAA ale umí mnohem více. O Vaši regeneraci se totiž stará optimálně namíchaná směs BCAA posílená nově objevenými schopnostmi Citrulin Malátu

Citrulin Malát nejen úspěšně snižuje tvorbu kyseliny mléčné, ale svým vlivem na zvýšení průtoku krve a lepšího zásobení svalu kyslíkem a živinami, přispívá v potréninkovém období k významnému urychlení regenerace. Studie prokázaly až 20% nárůst míry regenerace.

Optimální poměr 2:1:1
Mnoho studií doporučuje dávkování aminokyselin L-Leucin : L-Isoleucin : L-Valin v poměru 2:1:1 právě pro to, že prvně jmenovaná aminokyselina je v těle a rovněž i v mnohých živočišných bílkovinách zastoupena přibližně ve dvojnásobném množství. Již z názvu je patrné, že 211 BCAA MALATE tato vědecká doporučení do detailu dodržela.

Vyšší nárůst svalové hmoty
2:1:1 BCAA MALATE se ve zvýšené míře podílí i na nárůstu svalové hmoty. Studiemi bylo prokázáno, že užívání Citruline Malátu, obsaženého v našich BCAA, vede ke zvýšení hladiny Argininu a Ornitinu, které jsou důležitými aminokyselinami pro svalový růst, protože tyto aminokyseliny pozitivně ovlivňují hladinu růstového hormonu v těle. 

2:1:1 BCAA MALATE umožňují delší trvání intenzivního tréninku
BCAA MALATE  zvyšují hodnoty dusíkové bilance
BCAA zvyšují hladinu bikarbonátů, ornithinů, citrulinů
2:1:1 BCAA MALATE chrání svaly před rozpadem, podporují svalový růst
BCAA mají anabolické účinky na metabolizmus bílkovin
BCAA významně podporují aerobní tvorbu ATP (vnitřní svalová energie)
BCAA MALATE odbourávají kyselinu mléčnou po sportovním výkonu a úspěšně eliminují nadměrnou tvorbu čpavku
BCAA MALATE  zvyšují absorpci živin (BCAA, protein, kreatin, glutamin a další

upozornění

Vhodné pro sportovce. Nevhodné pro děti. Nevhodné pro těhotné a kojící matky. Uschovejte při teplotě 5-25°C. Po otevření spotřebujte do 90 dnů. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Konzultujte použití s lékařem, pokud máte vážné srdeční problémy, problémy se štítnou žlázou, pokud jste diabetici, máte vysoký tlak, nebo psychické potíže.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce XXLabs
Počet tablet/kapslí 120
Forma kapsle
BCAA ano