Yato Rampa nájezdová pro vozidlo do 1t

0 %
(0 hodnocení)

Nájezdová rampa určená pro osobní automobily. Maximální nosnost jedné rampy je 1 tuna. Výška rampy je 27 cm. Rampa usnadňuje opravy vozidel ale také nakládání a vykládání zboží v prostorách, kde je nutná vyšší světlá výška. Stabilní konstrukce z ocelového plechu s těsně umístěnými vzpěrami a klíny. Doporučujeme používat 2 ks ramp současně. Rampy jsou určeny pro vozidla s maximální šířkou pneumatiky 185 mm. Je tedy vhodný pro většinu osobních aut. Rampy mají mimořádně pevnou a odolnou strukturu... Celý popis

Popis

Nájezdová rampa určená pro osobní automobily. Maximální nosnost jedné rampy je 1 tuna. Výška rampy je 27 cm. Rampa usnadňuje opravy vozidel ale také nakládání a vykládání zboží v prostorách, kde je nutná vyšší světlá výška. Stabilní konstrukce z ocelového plechu s těsně umístěnými vzpěrami a klíny. Doporučujeme používat 2 ks ramp současně.
Rampy jsou určeny pro vozidla s maximální šířkou pneumatiky 185 mm. Je tedy vhodný pro většinu osobních aut.

Rampy mají mimořádně pevnou a odolnou strukturu
Nosnost jedné rampy je 1000 kg
Robustní ocelová konstrukce

 
Nájezdové rampy lze použít při jednoduchých opravách na podvozku vozidla, případně karoserie. Ideální produkt pro profesionální a domácí autoservisy ale já autobazary a podobně.
TECHNICKÉ PARAMETRY:

Rozměry jedné rampy: 815 x 200 x 305 mm
Zatížení: max. 1000 kg na jednu rampu
Výška zdvihu kola: 175 mm
Šířka pneumatiky: 185 mm
Materiál: ocel
Barva: červená
Hmotnost: 5,5 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Yato