Yato YT-08874

100 %
(1 hodnocení)

Skříňka do dílny na nářadí je skvělý způsob, jak ušetřit prostor a mít přehled v nářadí a součástkách. Navíc je uzpůsobena i pro praktické a snadné přenášení. Celokovová skříňka na nářadí o rozměrech 520 x 360 x 218 mm s velkým úložným prostorem a se 4 zásuvkami. Největší úložný prostor je uzamčen pomocí dvou zámků s možností přidání kladky na uzamčení. Čtyři kovové zásuvky uložené na kuličkových ložiskách s kovovým vedením. Zásuvky jsou chráněny samovolným otevřením například při přenášení, otevřít... Celý popis

Koupit za 1 570 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Skříňka do dílny na nářadí je skvělý způsob, jak ušetřit prostor a mít přehled v nářadí a součástkách. Navíc je uzpůsobena i pro praktické a snadné přenášení.
Celokovová skříňka na nářadí o rozměrech 520 x 360 x 218 mm s velkým úložným prostorem a se 4 zásuvkami. Největší úložný prostor je uzamčen pomocí dvou zámků s možností přidání kladky na uzamčení. Čtyři kovové zásuvky uložené na kuličkových ložiskách s kovovým vedením. Zásuvky jsou chráněny samovolným otevřením například při přenášení, otevřít je lze pouze s otevřeným vrchním úložným prostorem. Manipulaci se skříňkou usnadňuje rukojeť na vrchní části.
VLASTNOSTI:

Možnost využití 4 zásuvek na ruční nářadí
Zásuvky na kolejích s kuličkovými ložisky
Přídavný horní úložný prostor s kovovými zámky
Dá se zajistit visacím zámkem
Centrální uzamykání zásuvek chrání přenášené nářadí

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Počet zásuvek: 4
Velikost: 520 x 360 x 218 mm
Materiál: kov
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Yato
Hmotnost 10.5 kg
Barva čená, červená
Materiál kovové
Délka 52 cm
Výška 36 cm
Šířka 21.8 cm