Yato YT-09002

0 %
(0 hodnocení)

6 zásuvek na nářadí Tato skříňka na nářadí je vybavena celkem šesti zásuvkami. Každá zásuvka má trošku jiný rozměr, takže do horních můžete dát drobnější vybavení jako šroubováky, metry a tak dále. Do dalších pak objemnější vybavení jako například vrtačky a kladiva. Nosnost skříňky je 450 kilogramů. První tři zásuvky nabízejí nosnost 25 kilogramů, spodní dvě pak 35 kilogramů. Vedle zásuvek se pak nachází také jedna skříňka, do které můžete dát prakticky cokoli budete potřebovat. Odkládací i pracovní... Celý popis

Koupit za 14 848 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

6 zásuvek na nářadí

Tato skříňka na nářadí je vybavena celkem šesti zásuvkami. Každá zásuvka má trošku jiný rozměr, takže do horních můžete dát drobnější vybavení jako šroubováky, metry a tak dále. Do dalších pak objemnější vybavení jako například vrtačky a kladiva.

Nosnost skříňky je 450 kilogramů. První tři zásuvky nabízejí nosnost 25 kilogramů, spodní dvě pak 35 kilogramů. Vedle zásuvek se pak nachází také jedna skříňka, do které můžete dát prakticky cokoli budete potřebovat.

Odkládací i pracovní deska

Ocelová skříňka Yato disponuje také odkládací a pracovní deskou. Její horní část tak můžete využívat dle libosti. Yato YT-09002 je také vybavena kolečky pro snadnější přesouvání skříňky včetně nářadí. K jejímu uchopení pak slouží poměrně masivní madlo na boku.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Yato
Hmotnost 91 kg
Počet zásuvek 6

Podobné produkty