Yenkee YSM 425

100 %
(2 hodnocení)

Široká kompatibilita Univerzální držák mobilního telefonu do auta na čelní sklo nebo palubní desku vozidla. Vhodný pro telefony až do velikosti 6,7". Uchycení telefonu na klik Speciální systém uchycení telefonu umožňuje ovládat držák jednou rukou. Jednoduše vložíte telefon do držáku. Lehce zatlačíte na střed telefonu a pomocí klik systému ramena držáku telefon zafixují proti pohybu. Teleskopické výsuvné rameno Snadné nastavení požadovaného úhlu pro optimální zobrazení pomocí teleskopického ramene.... Celý popis

Koupit za 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Široká kompatibilita
Univerzální držák mobilního telefonu do auta na čelní sklo nebo palubní desku vozidla. Vhodný pro telefony až do velikosti 6,7".

Uchycení telefonu na klik
Speciální systém uchycení telefonu umožňuje ovládat držák jednou rukou. Jednoduše vložíte telefon do držáku. Lehce zatlačíte na střed telefonu a pomocí klik systému ramena držáku telefon zafixují proti pohybu.

Teleskopické výsuvné rameno
Snadné nastavení požadovaného úhlu pro optimální zobrazení pomocí teleskopického ramene. Otočení o 360 stupňů pro vodorovné a svislé pozorovací úhly.

Specifikace:

- Materiál: ABS
- Vhodné pro téměř všechny smartphony velikosti 4,5'' – 6,7''
- Šířka: 55 – 85 mm
- Délka teleskopického ramene: 140 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Yenkee
Barva černé
Magnetický ne
Bezdrátové nabíjení ne