zahrada-XL 3fázový elektromotor hliníkový 1,5 kW/2 HP 2 póly 2840 ot./min

0 %
(0 hodnocení)

Tento třífázový elektromotor se běžně používá v průmyslové a zemědělské výrobě, komerčních a domácích spotřebičích a dalších oborech, jako jsou kompresory, kladkostroje/navijáky, ventilátory, řemenice, pohony čerpadel atd. Asynchronní plášť motoru z odolného hliníku je robustní a spolehlivý. Standardní motor má stupeň krytí IP44, který zabrání hromadění škodlivého prachu a zcela zamezí kontaktu motoru s externími podmínkami. Je také možné ho omýt vodou bez rizika poškození. Je navržený pro vysokou... Celý popis

Popis

Tento třífázový elektromotor se běžně používá v průmyslové a zemědělské výrobě, komerčních a domácích spotřebičích a dalších oborech, jako jsou kompresory, kladkostroje/navijáky, ventilátory, řemenice, pohony čerpadel atd.

Asynchronní plášť motoru z odolného hliníku je robustní a spolehlivý. Standardní motor má stupeň krytí IP44, který zabrání hromadění škodlivého prachu a zcela zamezí kontaktu motoru s externími podmínkami. Je také možné ho omýt vodou bez rizika poškození. Je navržený pro vysokou výkonnost s maximální rychlostí 2 840 ot./min a 24mm hřídelí s vysokou tvrdostí. Velký ventilátor na jednom konci chladí motor během hodin provozu, a to i v prašném nebo vlhkém prostředí, což snižuje náklady na energii a provozní teplotu a prodlužuje životnost vinutí.

- Barva: modrá
- Materiál: hliník
- Rozměry: 325 x 175 x 213 mm (D x Š x V)
- Výkon: 1,5 W / 2 HP
- Rychlost: 2 840 ot./min
- Fáze: 3 fáze
- Pól: 2 P
- Frekvence: 50 Hz
- Průměr hřídele: 24 mm
- Třída ochrany: IP 44
- Rozměry základny: 140 x 100 mm (D x Š)
- Motor s integrovanou ochranou proti přetížení
- Hliníkové pouzdro
Zobrazit více