Branka jednokřídlá, zelená Jednokřídlá plotová branka je vyrobena z oceli, výplň je tvořena poplastovaným (PVC) pletivem. Součástí plotové branky je příprava na FAB zámek, plastová klika, panty, dorazový díl a dva brankové sloupky (délka brankových sloupků je vždy min. o 50 cm delší než je výška branky, aby je bylo možno zabetonovat). Branka je ošetřena základním dvousloužkovovým nátěrem, na který je aplikovan ještě vrchní nátěr zelené barvy. Pokud sháníte jiný typ branky k vašemu plotu, můžeme... Celý popis

Koupit za 5 256 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Branka jednokřídlá, zelená
Jednokřídlá plotová branka je vyrobena z oceli, výplň je tvořena poplastovaným (PVC) pletivem. Součástí plotové branky je příprava na FAB zámek, plastová klika, panty, dorazový díl a dva brankové sloupky (délka brankových sloupků je vždy min. o 50 cm delší než je výška branky, aby je bylo možno zabetonovat). Branka je ošetřena základním dvousloužkovovým nátěrem, na který je aplikovan ještě vrchní nátěr zelené barvy.
Pokud sháníte jiný typ branky k vašemu plotu, můžeme vám také nabídnout branku s kombinovanou výplní (dole plech + nahoře pletivo) nebo dvoukřídlé brány
Plotové branky nabízíme v různých výškách i šířkách. Pokud sháníte branku s atypickými rozměry, v jiné barvě či s jinou výplní, rádi ji pro Vás vyrobíme. Napište nám vaši představu na poptavky@obchodprodilnu.cz a my vám zpětně zašleme nabídku.
Vlastnosti plotové branky
Vnější rám branky je vyroben z ocelové trubky o průměru 42 mm a tlouškou stěny 2 mm, jedná se o pevnou a odolnou konstrukci. Vnitřní rám pro pletivo má průměr 18 mm. Pletivo, kterým je tvořena výplň, je čtyřhranné s oky 50x50 mm, poplastované zeleným PVC (RAL 6005). V brance je příprava na FAB zámek, po vložení zámkové vložky (není součástí) bude branka uzamykatelná. Do bran a branek jsou vhodné stavební vložky FAB rozměru 30/30 nebo 30/35. Branka je univerzální (pravá i levá), směr otvírání si určíte sami tím, jak umístíte pantový a dorazový sloupek.
Součást balení
V dodávce společně s plotovou brankou najdete také:

1x pantový sloupek Ø 60 mm (s přesahem min. 50 cm pro zabetonování oproti výšce branky)
1x dorazový sloupek  Ø 60 mm (s přesahem min. 50 cm pro zabetonování oproti výšce branky)
2x pant
plastová klika
dorazový díl se šroubem

Instalace plotové branky
Brankové sloupky je potřeba zaměřit a zabetonovat do země. Do země vykopejte/vyvrtejte kuželovitou díru o průměru 20 - 30 cm, hlubokou alespoň 50 cm (ideálně 80 cm - nezámrzná hloubka). K vykopání díry vám poslouží vrták a ruční bagr. Sloupky zabetonujte a nechejte beton dostatečně zatvrdnout před tím, než budete sloupky namáhat. Je také možné sloupky usadit za pomoci zemních vrutů bez nutnosti betonáže. V obou variantách kontrolujte správnou polohu sloupků pomocí vodováhy. Po instalaci plotových sloupků je nutné podepřít je pomocí plotových vzpěr, které se používají k zajištění svislé polohy plotových sloupků, aby nedošlo k jejich ohnutí při napínání napínacího drátu. Vzpěry je taktéž potřeba do země ukotvit. Na brankové sloupky je možno rovnou napnout pletivo a není tedy nutné vedle brankového stavět ještě plotový sloupek.
Abychom byli schopni maximálně vyhovět Vašim projektům, snažíme se držet naše skladové zásoby v dostatečném množství. Díky tomu můžeme Vámi objednané zboží připravit k odeslání bez prodlení.

materiál: ocel
povrchová úprava: zinek + práškově lakováno (RAL 6005)
typ / druh zboží: branky, brány
provedení, specifické vlastnosti: čtyřhranné klasické pletivo
tvar profilu / výrobku (průřez): kruh
charakteristika produktu: příprava na FAB (vložka není součástí balení)
určeno zejména pro: plotové systémy
poznámka: součástí balení jsou: 2 sloupky, klika, zámek, krytky, panty, doraz
Zobrazit více