Učebnice Základní kurz novořeckého jazyka je první moderní českou učebnicí novořečtiny, která jako dosud jediná učebnice na trhu nabízí komplexní výklad systému novořeckého jazyka na všech rovinách. Její třetí vydání prošlo důkladnou inovací a přináší nové učební texty, větší penzum cvičení a množství soudobé slovní zásoby. Hlavní předností učebnice jsou ucelené výklady gramatiky zahrnující také odborné názvosloví. Učebnice je rozdělena do 38 lekcí, její součástí je i klíč k řešení úloh, novořecko-český... Celý popis

Koupit za 448 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Učebnice Základní kurz novořeckého jazyka je první moderní českou učebnicí novořečtiny, která jako dosud jediná učebnice na trhu nabízí komplexní výklad systému novořeckého jazyka na všech rovinách. Její třetí vydání prošlo důkladnou inovací a přináší nové učební texty, větší penzum cvičení a množství soudobé slovní zásoby. Hlavní předností učebnice jsou ucelené výklady gramatiky zahrnující také odborné názvosloví.

Učebnice je rozdělena do 38 lekcí, její součástí je i klíč k řešení úloh, novořecko-český slovníček a tabulka nepravidelných sloves. K dispozici jsou rovněž audionahrávky úvodních textů jednotlivých lekcí a některých cvičení.

Učebnice je určena jak začátečníkům, kteří mají zájem o studium novořečtiny, tak i pokročilejším studentům novořeckého jazyka.
Zobrazit více

Parametry

Autor Růžena Dostálová
Jazyk řečké
Nakladatelství Masarykova univerzita Brno
Rok vydání 2019
Výrobce muni PRESS
Počet stran 528