Panenka v prodeji s poškozeným obalem - krabicí (obsah zcela v pořádku). BABY born holčička nedokáže pochopit, proč už musí jít do postýlky. Venku je ještě přece světlo. Maminka a tatínek ale mají skvělý trik: stačí v pusince otočit dudlíkem a BABY born se zavřou oči. Kéž by to bylo tak jednoduché s každým miminkem... Otočení dudlíku panence otvírá a zavírá oči, ať je tělo panenky v jakékoli poloze. Oči panenky jsou zároveň i mrkací. Když se panenka položí na záda a nemá v pusince dudlík, automaticky... Celý popis

Koupit za 1 369 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Panenka v prodeji s poškozeným obalem - krabicí (obsah zcela v pořádku). BABY born holčička nedokáže pochopit, proč už musí jít do postýlky. Venku je ještě přece světlo. Maminka a tatínek ale mají skvělý trik: stačí v pusince otočit dudlíkem a BABY born se zavřou oči. Kéž by to bylo tak jednoduché s každým miminkem...
Otočení dudlíku panence otvírá a zavírá oči, ať je tělo panenky v jakékoli poloze. Oči panenky jsou zároveň i mrkací. Když se panenka položí na záda a nemá v pusince dudlík, automaticky se jí oči zavřou. BABY born ze všeho nejraději spí, jí a koupe se. Moc ráda pije vodu ze své lahvičky. Potom se vyčůrá do plenky nebo do nočníku a roní opravdové panenkovské slzy. Stejně jako může BABY born pít vodu, může jíst i kaši. Umí dokonce i kakat. Ruce, nohy a hlava panenky jsou snadno pohyblivé, takže převlékaní oblečků je hračka. Tělíčko panenky z materiálu „Soft Touch“ je krásně měkké a příjemné.
Součástí balení je 10 doplňků (nočník, plenka, talíř se lžičkou, porce kašičky, lahvička, kouzelný dudlík, rodný list pro panenku a náramky přátelství pro panenku a její malou maminku.), růžové body a čepička. Různé hry s panenkou BABY born povzbuzují představivost a bylo prokázáno, že podporují rozvoj společenských dovedností a hodnot, jako je zodpovědnost, komunikace a empatie. Pro provoz nejsou třeba baterie.
Velikost panenky: 43 cm POZNÁMKA: Funkce kouzelného dudlíku (otvírání a zavírání očí) funguje pouze s panenkami „BABY born s kouzelným dudlíkem“.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Zapf Creation
Velikost 43 cm
Série Baby Born
Barva očí s modrýma očima
Barva vlasů bez vlasů
Se zavíracíma očima ano
Věk od 3 let
Značka Baby born
Se zvukovými efekty ne
Česací hlavy ne
Zobrazit více parametrů