BABY born holčička nedokáže pochopit, proč už musí jít do postýlky. Venku je ještě přece světlo. Maminka a tatínek ale mají skvělý trik: stačí v pusince otočit dudlíkem a BABY born se zavřou oči. Kéž by to bylo tak jednoduché s každým miminkem...Otočení dudlíku panence otvírá a zavírá oči, ať je tělo panenky v jakékoli poloze. Oči panenky jsou zároveň i mrkací. Když se panenka položí na záda a nemá v pusince dudlík, automaticky se jí oči zavřou.BABY born ze všeho nejraději spí, jí a koupe se.... Celý popis

Koupit za 1 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

BABY born holčička nedokáže pochopit, proč už musí jít do postýlky. Venku je ještě přece světlo.

Maminka a tatínek ale mají skvělý trik: stačí v pusince otočit dudlíkem a BABY born se zavřou oči. Kéž by to bylo tak jednoduché s každým miminkem...Otočení dudlíku panence otvírá a zavírá oči, ať je tělo panenky v jakékoli poloze. Oči panenky jsou zároveň i mrkací.

Když se panenka položí na záda a nemá v pusince dudlík, automaticky se jí oči zavřou.BABY born ze všeho nejraději spí, jí a koupe se. Moc ráda pije vodu ze své lahvičky. Potom se vyčůrá do plenky anebo do nočníku a roní opravdové panenkovské slzy. Stejně jako může BABY born pít vodu, může jíst i kaši. Umí dokonce i kakat.

Ruce, nohy a hlava panenky jsou snadno pohyblivé, takže převlékaní oblečků je hračka a skvělá zábava. Tělíčko panenky z materiálu „Soft Touch“ je krásně měkké a příjemné.Součástí balení je 10 doplňků, které podporují funkce panenky, růžové body a čepička.

•BABY born s kouzelným dudlíkem.

•S 10 realistickými funkcemi pro spoustu zábavy.

•Různé hry s panenkou BABY born povzbuzují představivost a bylo prokázáno, že podporují rozvoj společenských dovedností a hodnot, jako je zodpovědnost, komunikace a empatie.

•Funkce kouzelného dudlíku (otvírání a zavírání očí) funguje pouze s panenkami „BABY born s kouzelným dudlíkem“.

•Kouzelný dudlík lze použít i jako běžný dudlík pro všechny panenky BABY born velikosti 43 cm.

•Funguje bez baterií.

Věk: 3+
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Zapf Creation
Velikost 43 cm
Série Baby Born
Barva očí s modrýma očima
Barva vlasů bez vlasů
Se zavíracíma očima ano
Věk od 3 let
Značka Baby born
Se zvukovými efekty ne
Česací hlavy ne
Zobrazit více parametrů