Malá holčička už se toho na hodině plavání tolik naučilo. Nejraději má kraul a motýlka. Když plave kraul, střídá ve vodě jednu ruku za druhou, u motýlka rukama hýbe nastejno. A vše bez baterií! Stačí panence natáhnout ruce dozadu a je připravena na další kolo. Když jí ruce uvolníš, začne ve vodě plavat. Nohy a hlava "malého delfína" jsou také pohyblivé, takže Plaváček může sedět na okraji bazénu a pozorovat svou maminku a tatínka. Plovací čepice a roztomilé plavky s motivem kačenky Berty as humornými... Celý popis

Koupit za 462 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Malá holčička už se toho na hodině plavání tolik naučilo. Nejraději má kraul a motýlka. Když plave kraul, střídá ve vodě jednu ruku za druhou, u motýlka rukama hýbe nastejno.
A vše bez baterií! Stačí panence natáhnout ruce dozadu a je připravena na další kolo. Když jí ruce uvolníš, začne ve vodě plavat.
Nohy a hlava "malého delfína" jsou také pohyblivé, takže Plaváček může sedět na okraji bazénu a pozorovat svou maminku a tatínka.
Plovací čepice a roztomilé plavky s motivem kačenky Berty as humornými volánky jsou natištěny přímo na těle panenky jako reliéf.
Originální panenka BABY born.
Tělíčko panenky je vyrobeno z voděodolného materiálu. Plave kraul a motýlka.
Nejsou zapotřebí baterie.
Velikost panenky je 30 cm.
Vhodné pro děti od 1 roku.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Zapf Creation
Velikost 30 cm
Série Baby Born
Věk od 1 let
Značka Baby born